Porady eksperta

Od 05.09.2011 r. byłam 20 tyg. na urlopie macierzyńskim, a 31.05.2012 r. miałam skonczyć staż na nauczyciela dyplomowanego, po wyliczeniach wyszło, że staż skończę 18.10.2012 r.  jakie obowiązuja mnie terminy składania dokumentacji do kuratorium?

W Pani przypadku należy wczytać się w przepisy art. 9b ust. 3 i 3a ustawy Karta nauczyciela.

Dostęp do pełnej treści odpowiedzi tylko dla zalogowanych!


Literka jest portalem stworzonym specjalnie dla nauczycieli. Znajdziesz u nas artykuły i materiały pomocne w pracy, porady prawne, aktualności ze świata oświaty.


Aby publikować własne materiały oraz otrzymać pełen dostęp do portalu , Zaloguj się.

Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo !