O nas

Literka.pl to księgarnia edukacyjna stworzona w 2002 r. z myślą o nauczycielach, pedagogach, psychologach, rodzicach, dzieciach, w której możesz nabyć książki papierowe oraz e-booki (PDF, MOBI, EPUB).

W naszym portfolio znajdziesz pomoce logopedyczne, terapeutyczne, dydaktyczne, gry i zabawy ruchowe, pomysły na zajęcia oraz wiele innych materiałów, które mogą pomóc w prawidłowym rozwoju dziecka.

W księgarni literka.pl prezentujemy również tytuły dotyczące pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Publikujemy książki na temat autyzmu, zespołu Aspergera, nadpobudliwości ruchowej, niepełnosprawności i wiele innych pomocy, które wspomagają rodziców i terapeutów w ich szczególnych potrzebach.

W trosce o jakość merytoryczną serwisu, na stałe współpracujemy z autorytetami świata edukacji, praktykami życia szkolnego i nauczycielami. Razem z nami serwis literka.pl tworzą wizytatorzy, doradcy MEN ds. awansu zawodowego, specjaliści prawa oświatowego oraz wieloletni dyrektorzy szkół i nauczyciele.

Serwis literka.pl jest własnością firmy Forum Media Polska Sp. z.o.o, wydawcy takich tytułów jak m.in.:

 

 

Dane firmy:
Forum Media Polska Spółka z o.o.
ul. Polska 13
60-595 Poznań
KRS: Nr 0000037307
Sąd Rejonowy w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy KRS
NIP: 781-15-51-223 REGON: 631046924