Porady eksperta

Rok temu rozpoczęłam staż na nauczyciela dyplomowanego   pracując jako nauczyciel świetlicy. Jednakże w związku z redukcją etatów dostałam wymówienie. Czy mogę kontynuować staż w innej szkole, w której pracuję jako nauczyciel bibliotekarz? Jeśli tak, to jakie warunki muszę spełnić?

Zgodnie z przepisem art. 9 f ust. 2 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (Dz. U...

Dostęp do pełnej treści odpowiedzi tylko dla zalogowanych!


Literka jest portalem stworzonym specjalnie dla nauczycieli. Znajdziesz u nas artykuły i materiały pomocne w pracy, porady prawne, aktualności ze świata oświaty.


Aby publikować własne materiały oraz otrzymać pełen dostęp do portalu , Zaloguj się.

Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo !