Konkurs polonistyczno-przyrodniczy dla klas 6
22 luty 2010
Ocena: brak

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 6. Ma na celu rozwijanie kreatywności uczniów, kształtowanie poprawnej wypowiedzi i ugruntowanie zdobytej wiedzy z przyrody i j.polskiego. Uczeń może wykazać się znajomością krajobrazów świata, przysłów i powiedzeń oraz zasad pisowni.

Czytaj dalej
Regulamin dyżurnych
03 czerwiec 2009
Ocena: brak

Opracowany regulamin dyżyrnych funkcjonuje w naszej placówce od dwóch lat i skutecznie usprawnia pracę uczniów dbających o porządek w szkole.

Czytaj dalej
Regulamin I Gminnego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów klas VI
03 czerwiec 2008
Ocena: brak

Przedstawiam regulamin, który opracowałam przed zorganizowaniem gminnego konkursu dla klasVI dotyczącego znajomości niektórych działów gramatyki i ortografii.

Czytaj dalej
Wzorcowy regulamin szkolnego centrum multimedialnego
17 styczeń 2007
Ocena: brak

Poniżej zamieszczam przykładowy, wzorcowy REGULAMIN Szkolnego Centrum Multimedialnego/Informacyjnego. Można go wykorzystać w każdej szkole posiadającej podobną jednostkę. Serdecznie go polecam :)

Czytaj dalej
Regulamin Samorządu Uczniowskiego
26 październik 2006
Ocena: brak

Jestem opiekunem Samorządu Uczniowskiego. Wspólnie z Radą Samorządu opracowaliśmy regulamin pracy. Zawiera on: cele, prawa i obowiązki samorządu uczniowskiego. Mówi o radzie SU i wyborach do niej oraz o opiekunie samorządu uczniowskiego.

Czytaj dalej