Dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla zalogowanych!


Literka jest portalem stworzonym specjalnie dla nauczycieli. Znajdziesz u nas artykuły i materiały pomocne w pracy, porady prawne, aktualności ze świata oświaty.


Aby publikować własne materiały oraz otrzymać pełen dostęp do portalu , Zaloguj się.

Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo !

Koncert Życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Data dodania: 2009-07-13 12:47:36
Autor: Stanisława Stana

Audycja radiowa z życzeniami dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Do każdych życzeń dodano propozycję utworu muzycznego.

Zapraszamy na Koncert życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dzisiejszym dniu pragniemy szczególnie serdecznie i ciepło podziękować nauczycielom za ich codzienny trud, za ich pełną poświecenia pracę, aby nas, młodych ludzi wykształcić i przygotować do dorosłego życia. Ten koncert dedykujemy wszystkim, którzy w naszej szkole czuwają nad naszą edukacją, towarzyszą nam w wysiłku zdobywania wiedzy, wszczepiają wiarę w siebie, korygują błędy. Drogim nauczycielom chcemy dzisiaj ofiarować bukiet melodii i wiązankę humoru wraz z odrobiną wzruszenia. Samych sukcesów, wielu utalentowanych uczniów i satysfakcji z pracy!!!

Życzenia dla pierwszej damy naszej szkoły - Pani Dyrektor

Pink – Family portrait

Dyrekcjo moja wdzięczna, gdzieś mi się podziała? W którą stronę, w którąś się krainę udała? Gdy Cię nie widzę nie wzdycham, nie płaczę. Nie tracę zmysłów kiedy cię zobaczę. Jednakże gdy Cię długo nie oglądam czegoś mi braknie, czegoś widzieć żądam. I ciągle sobie zadaję pytanie: Czy to jest szkoła czy oczarowanie?

Pan Putyra fajny jest . Dba o dzieci, sklepik zawsze pełny jest. Jabłka, gumy, batoniki, to są jego smakołyki Mężnie stoi u pani Dyrektor boku We wszystkim dotrzymuje jej kroku. A teraz na poważnie. Życzymy pani Dyrektor i panu wicedyrektorowi radości na co dzień, zadowolenia z pracy i bogatych sponsorów.

Życzenia dla katechetów

Być bliżej Ciebie chcę

Niech was nigdy nie opuszcza szczęście, zdrowie, radość i pogoda Niech wam słońce zawsze świeci i znużonym siły doda. A przyznać trzeba, że trudne jest zadanie katechety. Mamy na to dowody rzeczowe. Oto fragmenty kartkówek z przykazań Bożych i kościelnych: Nie porzucaj żony bliźniego swego. Pamiętaj, abyś w dzień święty świecił. Nie cuduj. W czasie postu postować. Posty nakazane zakazywać. Przynajmniej raz w roku zabaw hucznych nie urządzać. Ojojoj........

Życzenia dla pań polonistek

Oda do Radości

Poloniści bardzo dobrze ortografię znają, Wiedzą co to jest przymiotnik, czytać nauczają. Za to, że są tacy mądrzy bardzo ich lubimy. W dniu Nauczyciela serdecznie życzymy: Wiele pomyślności, zdrowia i radości.

W takiej chwili nie może zabraknąć próbki tego z czym nasze panie od polskiego borykają się na co dzień.

Uwaga !!! Zaserwujemy wam teraz śmiertelną dawkę humoru zeszytów szkolnych:

W Rzymie często wybuchali niewolnicy. Słowacki był wątły, bo odziedziczył po ojcu płuca. Zbliżała się pora obiadowa. Krowy jadły trawę, a ja razem z nimi. Mając 7 lat, rodzice posłali mnie do szkoły. Lubię czytać, więc pożyczyłem książkę od koleżanki, która była stara i zniszczona. Wiedział, że w okularach jest mu do twarzy dlatego nosił je zawsze w kieszeni. Pośrodku naszego miasta jest rynek. Dokoła stoją domy publiczne: poczta, szkoła i inne. Na statku bogacze bawili się przy orkiestrze, a biedni przy pomocy własnych instrumentów. Konrad Wallenrod przez całe życie walczył z zaparciem. Judym postanowił czuwać nad całkowitym brakiem higieny. Mój kolega lubi majsterkować przy ojcu. Wędrując przez dżunglę, Staś i Nel spotkali...

Dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla zalogowanych!


Literka jest portalem stworzonym specjalnie dla nauczycieli. Znajdziesz u nas artykuły i materiały pomocne w pracy, porady prawne, aktualności ze świata oświaty.


Aby publikować własne materiały oraz otrzymać pełen dostęp do portalu , Zaloguj się.

Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo !