Fotografia główna

Patronat:

CERTYFIKOWANE SZKOLENIE ONLINE DLA NAUCZYCIELI
Uważność w praktyce:
skuteczne narzędzia
dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy Cię do uczestnictwa w webinarium prowadzonym przez dr Adrianę Kloskowską nauczyciela, pedagoga specjalnego, wykładowcę akademickiego, doradcę zawodowego i coacha.

Spotkanie odbyło się 18 stycznia | godz. 19:30

Zastanawiasz się, jak skutecznie wspierać rozwój psychiczny i emocjonalny dzieci i młodzieży w obliczu dynamicznie zmieniającego się świata? Nadmiar bodźców jak i informacji często sprawiają, że trudno jest odnaleźć wewnętrzny spokój i uwagę na chwili obecnej. Jako dorośli, możemy odegrać kluczową rolę wspierając dzieci w opanowywaniu samokontroli i samoregulacji emocji przy użyciu praktycznych ćwiczeń z treningu uważności. Odkryj strategie, które pomogą im lepiej radzić sobie codziennymi wyzwaniami życiowymi.

Dlaczego warto?

 

 • Dowiesz się, jaki wpływ na dzieci i młodzież ma otaczający ich świat: co stanowi źródło stresu, niepokoju, braku koncentracji, pobudzenia, a nawet kryzysu.
 • Odkryjesz, czym jest uważność i jak wpływa na organizm dziecka: funkcjonowanie biologiczne, fizyczne, psychiczne.
 • Poznasz skuteczne strategie samoregulacji, samokontroli, obniżania poziomu lęku, radzenia sobie ze stresem, brakiem koncentracji.
 • Zrozumiesz, jak treningi uważności podnoszą poczucie własnej wartości dziecka, poczucie sprawstwa oraz samozadowolenia.
 • Poznasz ćwiczenia z zakresu treningu uważności do zastosowania w pracy z dziećmi i młodzieżą, które pozwalają wykorzystać zasoby dziecka do zarządzania samym sobą.

 

Dla kogo?
 

Webinar skierowany jest do nauczycieli, pedagogów, terapeutów, psychologów, rodziców i innych opiekunów dzieci w wieku szkolnym, którzy chcą dowiedzieć się, jak wspierać dzieci i młodzież, by zadbać o ich fizyczny i emocjonalny dobrostan.

Dołącz do wydarzenia, aby:

Dowiedzieć się, jakie są skuteczne strategie kształtowania uważności u dzieci i młodzieży.

Zrozumieć w jaki sposób kompetencje takie jak samoregulacja, samokontrola, wgląd w siebie, wpływają na dobrostan dziecka i jego funkcjonowanie osobiste, społeczne, poznawcze.

Poznać ćwiczenia z zakresu treningu uważności, dzięki którym dziecko będzie mogło optymalnie funkcjonować w domu i przedszkolu/szkole.

Rozpoznać potrzeby dzieci i młodzieży wynikające z funkcjonowania we współczesnym świecie: zatrzymania się, skupienia uwagi, spokojnej analizy sytuacji, wyciszenia się.

Zdobyć wskazówki, dzięki którym będziesz potrafił praktykować uważność z dziećmi i młodzieżą.

Dowiedzieć się, jakie aktywności sprzyjają rozwijaniu uważności oraz jak je realizować w codziennie praktyce edukacyjnej.

Otrzymać informacje, jak projektować przestrzeń rozwojową dzieci i młodzieży, z uwzględnieniem treningu uważności.

Kup bilet VIP, aby otrzymać w prezencie ebook:
"Mindfulness – trening uważności sposobem na spokojne i zrelaksowane dziecko"

dr Adriana Kloskowska

Nauczyciel, pedagog specjalny, wykładowca akademicki, doradca zawodowy i coach. W firmie Impuls do Rozwoju pełni funkcję dyrektora i trenera. Przygotowała i zrealizowała liczne szkolenia. Propaguje edukację opartą na naturalnych dźwigniach umysłu. Publikuje na łamach wielu czasopism, m.in. „Głosu Pedagogicznego”, „Charakterów”, „Monitora Dyrektora Szkoły”, „Forum Placówek Niepublicznych”. Prowadzi na Facebooku stronę Impuls do Rozwoju Edukacji oraz grupę Impuls dla nauczycieli.

Co otrzymujesz w cenie szkolenia?

Szkolenie online

60 minut szkolenia, podczas którego poznasz praktyczne narzędzia z treningu uważności, które będziesz mógł zastosować w praktyce.

Imienny certyfikat poświadczający uczestnictwo w szkoleniu

Certyfikat ukończenia szkolenia potwierdzający Twoje nowe kompetencje i umiejętności.

Dostęp do nagrania lifetime

Nie możesz wziąć udziału w szkoleniu? Potrzebujesz czasu, aby przeanalizować nagranie? Możesz wracać i oglądać materiał dowolną ilość razy.

Rabaty i zniżki w naszej księgarni

W dniu wydarzenia czekają na Ciebie specjalne zniżki i promocje na cały asortyment na literka.pl.

Kup dostęp:

UDZIAŁ BEZPŁATNY

0
 • Gwarancja uczestnictwa w webinarze prowadzonym przez doświadczoną i cenioną specjalistkę
 • Imienny certyfikat
 • Ebook w prezencie
 • Dostęp do nagrania lifetime

Bilet VIP

CERTYFIKOWANE SZKOLENIE ONLINE

Dla pierwszych 100 osób
99 zł

39 zł brutto
 • Gwarancja uczestnictwa w webinarze prowadzonym przez doświadczoną i cenioną specjalistkę
 • Imienny certyfikat
 • Ebook w prezencie
 • Dostęp do nagrania lifetime

Ważne informacje organizacyjne:

 • W dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie  link do transmisji.
  Pamiętaj, aby sprawdzić także folder SPAM. Jeśli chcesz dostać przypomnienie smsem — zostaw nam numer telefonu.
 • Transmisja potrwa ok. 1h.
 • W przypadku biletów VIP obowiązuje przedpłata – certyfikat do pobrania i samodzielnego wydruku dostępny jest po zaksięgowaniu płatności w dniu wydarzenia po zalogowaniu na https://www.literka.pl/login/ w zakładce "Moje certyfikaty". Dostęp do ebooków otrzymasz zaraz po uregulowaniu płatności online - do pobrania po zalogowaniu na: https://www.literka.pl/login/ w zakładce "Moje pliki".

Bezpłatny udział

Wypełnij poniższy formularz,
by odebrać swój darmowy bilet na wydarzenie.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16