Uniwersalny prezent na urodziny, zarówno 18-te, jak i 40-te.

Robienie prezentów to bardzo satysfakcjonujące zajęcie, szczególnie gdy widzimy radość obdarowywanej osoby. Nie dla każdego wymyślenie podarunku to jednak czysta przyjemność. Czynność ta często potrafi sprawić wiele trudności. Postanowiliśmy pomóc w wyborze podarunków. Zobacz, co sprawdzi się jako uniwersalny prezent na urodziny, niezależnie od wieku.

Uniwersalne prezenty urodzinowe

Istnieje kilka uniwersalnych prezentów, które sprawdzą się niezależnie od wieku. Kto nie doceni w końcu dobrej książki, czy też kubka z ciekawym nadrukiem? Są to miłe podarunki, które sprawdzą się jako część większego prezentu, czy też drobny upominek na różne okazje. Książkę można dostosować do upodobań obdarowanej osoby, a kubek z pozytywnym napisem będzie wsparciem podczas picia porannej kawy.

Ciekawym pomysłem są też rzeczy personalizowane. Wspomniany wcześniej kubek, koszulka z nadrukiem, brelok z grawerem, etui na telefon, czy nawet koc z wizerunkiem ulubionego sportowca to niedrogie prezenty, które sprawiają radość obdarowanym. Dlaczego? Tego typu podarunki jasno pokazują, że zostały stworzone z myślą o solenizancie.

Album ze zdjęciami

Dalej szukasz czegoś ciekawego na prezent na urodziny? Sprawdź fotoksiążkę urodzinową. To doskonały wybór niezależnie od wieku. Dla 18-latka będzie to podsumowanie lat jego młodości i najciekawsze zdjęcia z okresu tuż przed wejściem w dorosłość.

Fotoksiążka to również doskonały wybór niezależnie od wieku. Możesz ją wręczyć nawet 30-, czy też 40-latkowi. Sprawdzi się też na święto babci lub dziadka, jako podziękowanie za ich wsparcie.

Dlaczego fotoksiążka jest tak lubianym prezentem? Przede wszystkim jest to podarunek, który od samego początku udowadnia, że został stworzony w 100% z myślą o solenizancie. Zawiera zbierane przez lata fotografie, które uwieczniały różne wspomnienia z życia obdarowanego. Te wielkie, jak i mniejsze, lecz pełne radości chwile warte są takiej pamiątki.


Jak przygotować dobrą fotoksiążkę urodzinową?

Na stworzenie spersonalizowanej fotoksiążki możesz zdecydować się na stronie Cewe.pl. Znajdziesz tam też inne możliwości wykorzystania zdjęć, takie jak m.in. fotoobrazy, kartki, czy też plakaty.

Od czego zacząć przygotowanie takiego albumu? Na samym początku przejdź do zbierania zdjęć. W każdej książce możesz wykorzystać dziesiątki fotografii, więc samo ich zebranie może zająć sporo czasu. Warto dobrać je pod kątem rozmiaru, wspomnień czy wartości istotnych dla obdarowanego.

Gdy już przygotujesz wszystkie zdjęcia, które chcesz umieścić w fotoksiążce, wybierz jeden z dostępnych wzorów samego albumu. Przygotowane są szablony opracowane z myślą o 18, 20, 30, 40, 50, 60, 70 i 80-tych urodzinach.

Książka może być wykonana na wiele sposobów. Pierwsza ważna kwestia to rozmiar albumu. Dopasuj go do swojej wizji i potencjalnego rozmiaru zdjęć, a następnie wybierz typ okładki. Fotoksiążki wykonywane są z okładkami twardymi, miękkimi lub zeszytowymi. W czasie zamawiania albumu możesz także zmienić rodzaj papieru. Dostępny jest kredowy o różnym stopniu połysku lub matowości oraz fotograficzny, również błyszczący lub matowy.

Kolejne kroki są już bardzo proste. Wystarczy, że przy pomocy kreatora na stronie Cewe.pl umieścisz wybrane przez siebie zdjęcia w fotoksiążce. Gdy zakończysz dodawanie wszystkich fotografii i personalizację albumu, musisz jeszcze zamówić druk i wysyłkę. Dostępne są przeróżne rodzaje płatności, a także dostawa za pomocą najpopularniejszych firm kurierskich. Dzięki temu masz pewność, że zamówiona fotoksiążka dotrze do Ciebie na czas i będzie mogła być wręczona solenizantowi. Szukasz idealnego, innego prezentu? Nie zapomnij, że znajdziesz więcej na cewe.pl.