CERTYFIKOWANE SZKOLENIE ONLINE

Wspomaganie rozwoju mowy dziecka w wieku przedszkolnym

Zapraszamy do uczestnictwa w webinarium z dr n. hum. Anną Walencik-Topiłko, polonistą, językoznawcą, logopedą, współautorką podręczników akademickich z logopedii i neurologopedii. 

KUP DOSTĘP

Na rozwój mowy dziecka zazwyczaj zwracamy uwagę dopiero wtedy, gdy coś nas niepokoi, np. nasze dziecko mało mówi bądź robi to niewyraźnie. Okazuje się, że znajomość etapów rozwoju mowy dziecka oraz wiedza, na co zwrócić uwagę w czasie obserwacji dzieci w grupach młodszych i starszych może sprawić, że problemy się nie pojawią lub szybko uda się je zniwelować.

Podczas webinaru omówimy etapy rozwoju mowy dziecka oraz na co należy zwrócić uwagę przy ocenie mowy dziecka z punktu widzenia nauczyciela wychowania przedszkolnego i rodzica. Zobaczycie, co jest normą, co powinno Was zaniepokoić i co możemy z tą obserwacją zrobić.

Webinar skierowany jest do nauczycieli i rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, którzy chcą wspierać dzieci w rozwoju mowy od najmłodszych lat.

Dołącz do wydarzenia, jeżeli chcesz:

 

Opanować ABC nauczyciela przedszkola w obszarze rozwoju mowy – wskażemy co jest normą, a na co szczególnie powinien zwrócić uwagę nauczyciel przedszkola

 

Wprowadzić zabawy i ćwiczenia wspierające wszechstronny rozwój przedszkolaka, zachęcając jednocześnie dzieci do ruchu, ćwiczeń słuchowych i wspólnej zabawy

 

Wesprzeć rozwój mowy podopiecznych – otrzymasz przykłady prostych działań, jakie bez specjalistycznej wiedzy może wdrożyć każdy nauczyciel przedszkola w czasie codziennych zajęć

 

Dowiedzieć się co powinno nas zaniepokoić w czasie obserwacji mowy dziecka – m.in. w zakresie stanu zdrowia, układu wykonawczego, funkcji prymarnych, środowiska rodzinnego i rówieśniczego

Prowadząca

dr n. hum.
Anna Walencik-Topiłko
 

Polonista, językoznawca, logopeda – specjalizacje: neurologopedia, logorytmika, emisja głosu. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się logopedią zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Jest autorką licznych publikacji naukowych, a także współautorką podręczników akademickich z logopedii i neurologopedii. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla nauczycieli i terapeutów z zakresu logopedii i logorytmiki oraz dla różnych grup zawodowych z zakresu wystąpień publicznych i komunikacji językowej. 

Co otrzymujesz w cenie szkolenia?

 

Szkolenie online

60 minut szkolenia, podczas którego otrzymasz narzędzia wspomagające rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym

 

Imienny certyfikat poświadczający uczestnictwo w szkoleniu

Certyfikat ukończenia szkolenia potwierdzający Twoje nowe kompetencje i umiejętności

 

14 dniowy dostęp do nagrania

Nie możesz wziąć udziału w szkoleniu? Potrzebujesz czasu, aby przeanalizować nagranie? W ciągu 14 dni możesz wracać i oglądać materiał dowolną ilość razy w tym czasie.

 

Rabaty i zniżki w naszej księgarni

W dniu wydarzenia czekają na Ciebie specjalne zniżki i promocje na cały asortyment na literka.pl

Kup dostęp do Certyfikowanego Szkolenia Online
Wspomaganie rozwoju mowy dziecka w wieku przedszkolnym:

Udział bezpłatny
0 zł
  • gwarancja uczestnictwa w retransmisji webinaru prowadzonego przez doświadczonego i cenionego specjalistę
Kup dostęp
69 zł 59 zł
  • imienne zaświadczenie potwierdzające udział w webinarze (do pobrania)
  • dostęp do nagrania przez 14 dni
  • minibook “Zabawy stymulujące rozwój SI dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym” (format PDF, dostęp zaraz po uregulowaniu płatności za udział w wydarzeniu)

Ważne informacje organizacyjne:

  • W dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie link do transmisji.
    Pamiętaj, aby sprawdzić także folder SPAM. Jeśli chcesz dostać przypomnienie smsem - zostaw nam numer telefonu.
  • Transmisja potrwa ok. 1h.
  • W przypadku biletów VIP obowiązuje przedpłata – certyfikat do pobrania i samodzielnego wydruku dostępny jest po zaksięgowaniu płatności w dniu wydarzenia po zalogowaniu na https://www.literka.pl/login/

literka.pl - logo

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy

Literka.pl to księgarnia edukacyjno-terapeutyczna stworzona w 2002 r. z myślą o nauczycielach, pedagogach, psychologach, rodzicach, dzieciach, w której możesz nabyć książki papierowe oraz e-booki (PDF, MOBI, EPUB).

W naszym portfolio znajdziesz pomoce logopedyczne, terapeutyczne, dydaktyczne, gry i zabawy ruchowe, pomysły na zajęcia oraz wiele innych materiałów, które mogą pomóc w prawidłowym rozwoju dziecka.