NAGRANIE WEBINARU

Nowa ścieżka rozwoju zawodowego nauczycieli.
Zmiany w awansie zawodowym nauczycieli

Zapraszamy do obejrzenia szkolenia online, prowadzonego przez Izę Suckiel, która sukcesywnie od 20 lat zajmuje się doskonaleniem zawodowym nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych.

Kup dostęp

Wraz z nadejściem 1 września 2022 roku pojawiły się istotne zmiany, w awansie zawodowym nauczycieli, których nie było już od dobrych kilku lat!

Na ich podstawie zlikwidowano stopnie awansu zawodowego nauczyciela stażysty i kontraktowego. Dlatego też aktualnym rezultatem tych działań jest wprowadzenie dwóch nowych stopni awansu zawodowego: nauczyciela mianowanego i dyplomowanego. Nauczyciele, którzy dopiero zaczynają pracę w szkole i nie posiadają jednego z tych dwóch stopni, mają aktualnie status nauczyciela początkującego.

Przygotowany webinar ma na celu przybliżyć Tobie wiedzę m.in. na temat: konkretnych przypadków, które znajdują zastosowanie w nowych przepisach awansu zawodowego oraz zasady, które są podstawą do odbycia przygotowania do zawodu oraz uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego i dyplomowanego.

Poznaj naszego eksperta

Izabela Suckiel
 

Absolwentka biologii Uniwersytetu Gdańskiego, studiów podyplomowych Pomiar dydaktyczny i egzaminowanie, studiów podyplomowych Zarządzanie Projektami Europejskimi, studiów podyplomowych z zakresu coachingu, kursu kwalifikacyjnego z zakresu organizacji i zarządzania oświatą, kursu kwalifikacyjnego przygotowującego do sprawowania nadzoru pedagogicznego.

Pracuje jako nauczyciel konsultant ds. kadry kierowniczej i ewaluacji w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie. Jest specjalistką w zakresie prawa oświatowego, nadzoru pedagogicznego, oceniania, pomiaru dydaktycznego i ewaluacji.

Z webinaru dowiesz się:

  • Jakie są zasady odbywania przygotowania do zawodu dla nauczyciela początkującego?
  • Jakie są zadania mentora w tym procesie?
  • Jak wygląda ocena pracy w drugim i ostatnim roku przygotowania do zawodu nauczyciela?
  • Jakie są wymagania i postępowania egzaminacyjne na stopień nauczyciela mianowanego?
  • Kogo dotyczą i w jakim zakresie przepisy przejściowe?
  • Jak wyglądają zasady uzyskiwania stopnia nauczyciela mianowanego i dyplomowanego?
KUP DOSTĘP

Kup dostęp do nagrania

59 zł 49 zł
Cena obejmuje:
  • imienne zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu)
  • Pakiet 18 dokumentów „Awans zawodowy nauczyciel mianowany”, „Awans zawodowy nauczyciel dyplomowany” (format doc, dostęp zaraz po uregulowaniu płatności).
  • dostęp do nagrania przez 14 dni.

literka.pl - logo

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy

Literka.pl to księgarnia edukacyjno-terapeutyczna stworzona w 2002 r. z myślą o nauczycielach, pedagogach, psychologach, rodzicach, dzieciach, w której możesz nabyć książki papierowe oraz e-booki (PDF, MOBI, EPUB).

W naszym portfolio znajdziesz pomoce logopedyczne, terapeutyczne, dydaktyczne, gry i zabawy ruchowe, pomysły na zajęcia oraz wiele innych materiałów, które mogą pomóc w prawidłowym rozwoju dziecka.