NEURODZIENNIK  

Codzienne ćwiczenia wspierające mózg dla Twojego dziecka

Twoje dziecko nie potrafi się skupić, ma problemy z nauką i zapamiętywaniem informacji? A może chcesz mu pomóc, aby bardziej efektywnie przyswajało nową wiedzę?

Neurodziennik to idealne narzędzie dla dzieci, które pomaga im w rozwijaniu umiejętności poznawczych poprzez zabawę. Dzięki temu, że ćwiczenia są ułożone w formie łamigłówek, gier i zagadek, dzieci chętnie angażują się w proces nauki i rozwijają swoją kreatywność oraz koncentrację.

Neurodziennik pozwala również zwiększyć neuroplastyczność mózgu, co oznacza, że dzieci uczą się, jak radzić sobie z trudnościami w procesie uczenia. Dodatkowo regularne rozwiązywanie łamigłówek i ćwiczeń logicznych pozwala na rozwój zdolności przestrzennych i matematycznych.

Chcesz zadbać o rozwój swojego dziecka?
Neurodziennik jest najlepszym rozwiązaniem!

Co znajdziesz w Neurodzienniku?

Propozycje ćwiczeń wspierających rozwój Twojego mózgu.
Aby zachować dobrą neuroplastyczność, przygotowaliśmy dla Ciebie m.in.: zabawy językowe, propozycje aktywności dla wybranych partii ciała, zadania związane z twórczością artystyczną, ćwiczenia na elastyczne myślenie, sudoku i wiele innych. Neurodziennik został opracowany tak, aby być nie tylko narzędziem rozwojowym, lecz także zapewnić rozrywkę Twojemu dziecku.
Ciekawostki – czy wiesz, że?
Jak sen wpływa na rozwój mózgu i efektywne uczenie się? Co szkodzi mózgowi i jak temu zapobiegać? Ciekawostki to zbiór dobrych porad, które pomogą dziecku zadbać o swój umysł, budując świadome nawyki i zmieniając te, które już mu nie służą.
Wartościowe rady wspomagające prawidłowe funkcjonowanie mózgu.
Jak skutecznie ćwiczyć mózg, aby poprawić jego kondycję? Neurodziennik pokaże dziecku, jak umiejętnie wdrażać te ćwiczenia do codziennych aktywności. Wystarczy zawsze mieć go w widocznym miejscu!
Łamigłówki i zagadki logiczne.
Dzięki zawartym ćwiczeniom, łamigłówkom i zagadkom logicznym możliwe jest rozwijanie koncentracji, uwagi oraz zdolności rozwiązywania problemów, a także wzmacnianie pamięci operacyjnej (zdolność do przetwarzania informacji w pamięci krótkotrwałej).
Zadania pomagające skutecznie budować nawyki.
Neurodziennik dostosowany jest pod 4 pory roku, a każda z nich jest podzielona na dni tygodnia. Takie dopasowanie jest związane z funkcjonowaniem każdego człowieka, które różni się w zależności od tego, czy mamy wiosnę, lato, jesień czy zimę.
 
 
 
 
Dzięki Neurodziennikowi Twoje dziecko:
 
Zwiększy neuroplastyczność mózgu
Dzięki regularnym ćwiczeniom z Neurodziennikiem dzieci zwiększają swoją neuroplastyczność mózgu, czyli zdolność do zmiany i adaptacji w odpowiedzi na różne bodźce wewnętrzne i zewnętrzne. Poprzez systematyczne wykonywanie zadań, tworzą się nowe połączenia między neuronami, co wpływa na budowanie nowych nawyków.
Wzmocni zdolność zapamiętywania informacji
Dzięki ćwiczeniom z łamigłówkami i zagadkami logicznymi możliwe jest wzmocnienie zdolności zapamiętywania informacji. Rozwiązywanie tego typu zadań wymaga umiejętności zapamiętywania i przypominania sobie określonych informacji, co w efekcie przyczynia się do poprawy pamięci w codziennym życiu.
Rozwinie kreatywność
Przygotowaliśmy zbiór dobrych praktyk, które z pewnością przydadzą się Twojemu dziecku. Rozwijając twórcze myślenie, nauczą się wymyślać innowacyjne rozwiązania problemów oraz wychodzić poza utarte schematy myślowe.
Zadba o rozwój koncentracji
Ćwiczenia przygotowane przez nas wymagają skupienia i uwagi. Regularne praktykowanie tych aktywności wzmocni zdolność mózgu do koncentracji na jednym zadaniu przez dłuższy czas oraz przyczyni się do poprawy wydajności na co dzień i efektywnej nauki.
 

Korzystanie z Neurodziennika jest proste i skuteczne. Oto kilka wskazówek, jak go wykorzystać:

  • Neurodziennik pomaga w zmianie negatywnych nawyków, proponując nowe, często nieszablonowe aktywności.
  • Publikacja podzielona jest na pory roku. Każda z nich zawiera wstęp oraz podsumowanie wraz z pytaniami.
  • Forma dziennika sprzyja zapisywaniu obserwacji, notatek i odpowiedzi do zadań, które będą dodatkowo stymulować umysł do zapamiętywania informacji.
  • Na każdy dzień przygotowane jest krótkie ćwiczenie/ ciekawostka/ łamigłówka, które z każdym kolejnym krokiem przybliżają do pozytywnych zmian w życiu.
  • Dłuższe ćwiczenia opisowe pozwalają z kolei ćwiczyć uważność i dokładność oraz świadomie planować swój czas wolny.

Przeczytaj opinie o Neurodzienniku

Skorzystaj z promocji BLACK WEEK

Kup teraz Neurodziennik ze zniżką 25% a dodatkowo Charaktery Seks otrzymasz za 1 zł

Charaktery Seks
Wydanie specjalne

Naszą misją jest popularyzowanie wiedzy psychologicznej i seksuologicznej w sposób zrozumiały dla czytelnika. Dlatego w Wydaniu Specjalnym "Charaktery Seks" przybliżamy Ci najnowsze doniesienia ze świata seksuologii, psychologii relacji i miłości oraz tłumaczymy, jak przełożyć wiedzę i naukę na wydarzenia codziennego życia, co zrobić, by budować zdrowe relacje i dobre życie seksualne w poczuciu szczęścia oraz spełnienia.

Do końca promocji pozostało:
0dni:
0godz.:
0min.:
0sek.
PROMOCJA!
PAKIET NEURODZIENNIK + CHARAKTERY SEKS
 
37,75 zł brutto
Cena regularna: 73,90 zł brutto
  • Neurodziennik. Codzienne ćwiczenia wspierające Twój mózg (120 stron w formacie 145 x 205 mm)
  • Charaktery Seks – wydanie specjalne czasopisma (papier, 68 stron),
 

Wysyłka zamówienia:

Paczkomat (+16,00 zł brutto)
Kurier (+21,00 zł brutto)
Poczta Polska (+14,00 zł brutto)