Scenariusze imprez

Aby znaleźć interesujący Cię scenariusz kliknij odpowiedni filtr na górze lub skorzystaj z wyszukiwarki:
Szukaj
Powitanie wiosny na sportowo
01 lipiec 2017
Ocena: 4

Scenariusz zajęć sportowych w poziomie klas pierwszych z okazji Pierwszego Dnia Wiosny.

Czytaj dalej
Scenariusz akademii z okazji Dnia Kobiet
17 czerwiec 2017
Ocena: 4

Scenariusz akademii z okazji Dnia Kobiet wraz z konkursami dla uczniów i nauczycieli.

Czytaj dalej
Scenariusz uroczystości z okazji Dnia Kobiet
17 czerwiec 2017
Ocena: brak

Scenariusz uroczystości z okazji Dnia Kobiet na wesoło, opisujący realia codzienności żon i matek.

Czytaj dalej
Apel podsumowujący I półrocze
29 maj 2017
Ocena: brak

Zapraszam do przeczytania scenariusza podsumowującego pierwsze półrocze. Zawiera on przekrój najważniejszych wydarzeń mających miejsce w naszej szkole w pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/ 2016.

Czytaj dalej
Akademia z okazji święta Konstytucji 3 Maja
28 czerwiec 2016
Ocena: brak

Scenariusz akademii został opracowany i odegrany przez uczniów klasy 5 Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewiczka w Sławacinku Starym. Widowisko ma za zadanie przybliżyć wydarzenia i oddać nastrój towarzyszący uchwaleniu pierwszej polskiej konstytucji.

Czytaj dalej
Scenariusz jasełek
12 czerwiec 2016
Ocena: brak
Czytaj dalej
Historia Gąsienicy Janiny
31 maj 2013
Ocena: 1

Scenariusz przedstawienia «Historia Gąsienicy Janiny» na podstawie opowiadania Bruno Ferrero o tym samym tytule.

Czytaj dalej
Święto Polski Niepodległej
31 maj 2013
Ocena: 3.5

Scenariusz apelu z okazji Święta Niepodległości przygotowany z dziećmi uczęszczającymi na zajęcia świetlicowe. Wiersze przeplatane piosenkami nie tylko typowo patriotycznymi ale również współczesnymi podejmującymi tematykę wolności. Całość uroczystości została uwieńczona tańcem: dzieci nauczyły się pięknie tańczyć poloneza.

Czytaj dalej
Scenariusz teatralny «Magiczna wyprawa do Tuwimowa»
31 maj 2013
Ocena: 5

Scenariusz jest inspirowany twórczością J. Tuwima kierowaną do dzieci. Przedstawienie zrealizowałam z klasą V. Było ono wstępem do konkursu recytatorskiego «W krainie poezji JulianaTuwima».

Czytaj dalej
«Kolory Tęczy»
30 maj 2013
Ocena: brak

Co roku w Naszej Szkole z okazji Dnia Dziecka organizowany jest festyn dla dzieci, które chciałyby poznać naszą szkołę, nauczycieli, przekonać się jak ciekawie prowadzone są zajęcia. Zazwyczaj odwiedzają nas dzieci które w bezpiecznych ramionach mamy poznają środowisko którym będą poruszały przez następnych parę lat. Na początku niepewnie z wahaniem, ale i ciekawością poznają zasady panujące w naszej szkole, poznają kolegów, niektórych pewnie znają z podwórka, z placów zabaw. Bardzo ważny jest udział starszych dzieci w uroczystości, to one są gospodarzami festynu, to one pod czujnym okiem nauczycieli wprowadzają maluchy w nowy, nieznany ale fascynujący świat. W tym roku chcielibyśmy przywitać dzieci krótkim przedstawieniem o małym kwiatku, który nie docenia swojej urody, chce być jak inni, nie wyróżniać się na łące. Jest gotów wiele poświęcić by osiągnąć zamierzony cel. Dopiero starsi, mądrzejsi bohaterowie, których wszyscy znamy przekonują Stokrotkę ,że każdy z nas jest inny i w tej różnorodności kryje się piękno. Przedstawienie o prostej konstrukcji, łatwe do zrozumienia na pewno spodoba się naszym gościom.

Czytaj dalej