Regulaminy

Aby znaleźć interesujący Cię scenariusz kliknij odpowiedni filtr na górze lub skorzystaj z wyszukiwarki:
Szukaj
Regulamin Konkursu Piosenki Niemieckiej w Zespole Szkół nr 6 ( Gastronomik ) w Szczecinie
24 luty 2010
Ocena: brak

Witam!
Prezentuję Państwu regulamin Konkursu Piosenki Niemieckiej wraz z kartą zgłoszenia i kartą oceny jury który zorganizowałem z pomocą zespołu germanistów w mojej szkole w 2009 roku. Nie było to łatwe zadanie, śpiewanie po niemiecku nie cieszy się zbytnią popularnością wśród młodzieży, ale się udało. Myslę, że takiego typu działania są doskonałym sposobem na promocję nauczania języka naszych zachodnich sąsiadów wśród młodzieży, bo z tym, jak dobrze wiemy, bywa różnie.
Mam nadzieję że komuś się ten regulamin przyda, myślę, że jest on niezły, ale czekam również na uwagi, bo zawsze może być lepiej.

Czytaj dalej
Dyplom
11 lipiec 2009
Ocena: 1

Już od kilku lat na terenie Katowic odbywa się Konkurs Ekologiczny «Eko-Asy z III klasy». W tym roku organizatorem była nasza szkoła SP nr 13 im Św. Barbary pod patronatem doradcy metodycznego z nauczania zintegrowanego.

Czytaj dalej
Regulamin przyznawania nagród dyrektora
12 czerwiec 2009
Ocena: brak

Regulamin dotyczy przyznawania nagród dyrektora szkoły nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.

Czytaj dalej
Zasady korzystania ze skrzynki pytań.
03 czerwiec 2009
Ocena: brak

Świetnym pomysłem na lepszy kontakt z uczniami jest założenie w szkole skrzynki pytań. Uczniowie mogą rozwiązać w ten sposób wiele nurtujących ich problemów. Zdarzają się jednak sytuacje, że uczniowie piszą skargi lub obelgi anonimowo na swoich nauczycieli lub kolegów. Aby uniknąć takich sytuacji opracowałam wraz SU regulamin korzystania ze skrzynki.

Czytaj dalej
Regulamin szkolnej wycieczki rowerowej (pieszej)
27 maj 2008
Ocena: brak

Często organizuję wycieczki rowerowe i piesze dla uczniów szkoły podstawowej. Spróbowałem opracować regulamin prosty, zrozumiały dla uczniów i krótki przez co łatwy do zapamiętania.

Czytaj dalej
Regulamin korzystania z biblioteki w PSP Świeciechów
12 maj 2008
Ocena: brak

Regulamin korzystania z Biblioteki i kącika czytelniczego w Publicznej Szkole Podstawowej

Czytaj dalej
Statut biblioteki szkolnej
07 maj 2008
Ocena: brak

Biblioteka szkolna jest interdyscyplinarną pracownią ogólnoszkolną. Poniżej przedstawiam opracowany przeze mnie statut.

Czytaj dalej
Regulamin konkursu ortograficznego
04 kwiecień 2008
Ocena: brak

Ortografia w języku angielskim nastręcza uczniom wiele problemów. Aby zmotywować ich do doskonalenia swoich umiejętności w tym względzie organizuję w swojej szkole konkursy ortograficzne.

Czytaj dalej
Regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
18 styczeń 2008
Ocena: brak

Regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych opracowuje Dyrektor Szkoły w porozumieniu z zakładowymi organizacjami związkowymi. Poniżej zamieszczam opracowany przeze mnie projekt tego jakże ważnego dla wszystkich pracowników dokumentu, który z początkiem bieżącego roku zaczął funkcjonować w mojej szkole.


Czytaj dalej
Regulaminy: biblioteki szkolnej i ICIM
14 styczeń 2008
Ocena: brak

Zachęcam do korzystania z konspektu lekcji bibliotecznej (szkoła ponadgimnazjalna) nt. "Regulaminy: biblioteki szkolnej i ICIM". To materiał przydatny w pracy nauczyciela bibliotekarza realizującego ścieżkę czytelniczą i medialną.

Czytaj dalej