Porady eksperta

Jestem nauczycielem dyplomowanym zatrudnionym na etat w szkole państwowej. Dodatkowo zatrudniona jestem w prywatnym przedszkolu na umowę zlecenie. Moje pytanie związane jest z przedszkolem. Dyrektorem przedszkola jest nauczyciel z kilkuletnim doświadczeniem, ale bez awansu. 10 zatrudnionch pań chce rozpocząć od września 2012 staż na nauczyciela kontraktowego, w tym pani wice-dyrektor. Czy w komisji może być ww dyrektor i ja, nauczyciel dyplomowany? Czy to wytylko starczy? Jak nie, to jak umożliwić paniom awans, jakie wymagania musimy spełnić i jak to zrobić? Oraz czy mogę być opiekunem 10 stażystów?

Skład komisji kwalifikacyjnej na stopień nauczyciela kontraktowego określa przepis art. 9g ust...

Dostęp do pełnej treści odpowiedzi tylko dla zalogowanych!


Literka jest portalem stworzonym specjalnie dla nauczycieli. Znajdziesz u nas artykuły i materiały pomocne w pracy, porady prawne, aktualności ze świata oświaty.


Aby publikować własne materiały oraz otrzymać pełen dostęp do portalu , Zaloguj się.

Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo !