Porady eksperta

W tym roku kończę staż . Akt nadania stopnia zawodowego nauczyciela mianowanego mam zn.25.03.2000r. W akcie jest wymienione,  że posiadam kwalifikacje mgr pięlgniarstwa z przygotowaniem pedagogicznym i mogę być zatrudniona w szkołach pomaturalnych i policealnych medycznych. Szkoła medyczna,  w której pracowałam została zlikwidowana 31.07.2001r. Nie pracowałam 4 lata i 7miesięcy, w tym czasie ukończyłam studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogiki i wl utym 2006r zostałam zartudniona na stanowisku wychowawcy w SOSW.
Czy mój akt nadania stopni aawansu zawodowego nauczyciela mianowanego jest ważny czy powinnam go wymienić? Jeśli wymienić to jak uzasadnić ?
Poziom wykształcenia mam ten sam, zmienił się typ i rodzaj szkoły, w której pracuję.

Zgodnie z przepisem art. 9f ust. 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. – Karta Nauczyciela (tekst...

Dostęp do pełnej treści odpowiedzi tylko dla zalogowanych!


Literka jest portalem stworzonym specjalnie dla nauczycieli. Znajdziesz u nas artykuły i materiały pomocne w pracy, porady prawne, aktualności ze świata oświaty.


Aby publikować własne materiały oraz otrzymać pełen dostęp do portalu , Zaloguj się.

Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo !