Porady eksperta

Podczas stażu są ustalane pewne zadania do realizacji. M.in. opiekun stażu ustala liczbę hospitacji na każy rok stażu. Czy ta liczba hospitacji jest regulowana przepisami, czy też ustalana dowolnie przez opiekuna?

W § 6 ust. 1 pkt 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 1 grudnia 2004 r....

Dostęp do pełnej treści odpowiedzi tylko dla zalogowanych!


Literka jest portalem stworzonym specjalnie dla nauczycieli. Znajdziesz u nas artykuły i materiały pomocne w pracy, porady prawne, aktualności ze świata oświaty.


Aby publikować własne materiały oraz otrzymać pełen dostęp do portalu , Zaloguj się.

Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo !