Porady eksperta

Pytanie dotyczy pieniędzy na zagospodarowania. Sytuacja jest następująca od 2007 do 2009 pracowałam w przedszkolu prywatnym, zaś 2009-2010 rozpoczęłam prace jako nauczyciel stażysta w placówce państwowej jednakże z powodu zwolnienia trwającego ok. 3 miesięcy oraz konieczności zimny placówki (ponieważ tu była umowa na zastępstwo) konieczne było rozpoczęcie stażu na nowo który zakończyłam sukcesem w czerwcu 2011. Studia magisterskie rozpoczęłam w 2008 a zakończyłam 2010 jednakże do obrony pracy mgr doszło w lutym 2011 r. Czy w takim wypadku mogę strać się o dodatek na zagospodarowanie? 
 

Warunki nabycia przez nauczyciela zasiłku na zagospodarowanie zostały określone w art. 61 ust...

Dostęp do pełnej treści odpowiedzi tylko dla zalogowanych!


Literka jest portalem stworzonym specjalnie dla nauczycieli. Znajdziesz u nas artykuły i materiały pomocne w pracy, porady prawne, aktualności ze świata oświaty.


Aby publikować własne materiały oraz otrzymać pełen dostęp do portalu , Zaloguj się.

Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo !