Porady eksperta

Mam pytanie dotyczące zasiłku na zagospodarowanie. Od 12.10.2006r do 11.01.2009r pracowałam w biurze na pełen etat. W czasie od 01.X.2006r do 30.11.2008r studiowałam pedagogikę. Staż w przedszkolu zaczęłam od 1.09.2009r do 31.05.2010r i stopień nauczyciela kontraktowego uzyskałam 30.06.2010r. A od 01.09.2010r przeniosłam się do szkoły i pracuję jako nauczyciel. Proszę mi powiedzieć czy w mojej sytuacji należy mi się zasiłek?

Zgodnie z art. 61 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (tekst jedn.: Dz. U. z 2...

Dostęp do pełnej treści odpowiedzi tylko dla zalogowanych!


Literka jest portalem stworzonym specjalnie dla nauczycieli. Znajdziesz u nas artykuły i materiały pomocne w pracy, porady prawne, aktualności ze świata oświaty.


Aby publikować własne materiały oraz otrzymać pełen dostęp do portalu , Zaloguj się.

Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo !