Porady eksperta

9 marca 2011 r. kończę staż na nauczyciela dyplomowanego. Od września realizuję własny program zajęć fakultatywnych. Dokonam jego ewaluacji na początku marca, co jest zapisane w protokole Rady Pedagogicznej. Czy działanie to będzie mi zaliczone jako zrealizowane? Czy też wymaga się wdrażania programów własnych przez cały rok, a nie tak jak ja, przez pierwszy semestr?

W § 8 ust 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 1 grudnia 2004 ...

Dostęp do pełnej treści odpowiedzi tylko dla zalogowanych!


Literka jest portalem stworzonym specjalnie dla nauczycieli. Znajdziesz u nas artykuły i materiały pomocne w pracy, porady prawne, aktualności ze świata oświaty.


Aby publikować własne materiały oraz otrzymać pełen dostęp do portalu , Zaloguj się.

Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo !