Porady eksperta

Moje pytanie dotyczy następującej kwestii: Czy uczeń, który jest nieklasyfikowny ze wszystkich przedmiotów jest także nieklasyfikowany z zachowania czy tez otrzymuje ocenę naganną z zachowania? Czy może zdawać egzamin kalsyfikacyjny z tych wwszystkich przedmiotów?

Kwestie nieklasyfikowania ucznia są uregulowane w § 17 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI N...

Dostęp do pełnej treści odpowiedzi tylko dla zalogowanych!


Literka jest portalem stworzonym specjalnie dla nauczycieli. Znajdziesz u nas artykuły i materiały pomocne w pracy, porady prawne, aktualności ze świata oświaty.


Aby publikować własne materiały oraz otrzymać pełen dostęp do portalu , Zaloguj się.

Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo !