Porady eksperta

Myślałam, że mam 12 miesięcy (od dnia uzyskania oceny pozytywnej) na złożenie teczki awansu zawodowego. Tymczasem doczytałam, że nauczyciel kontraktowy ubiegajacy się o stopień nauczyciela mianowanego musi złożyc teczkę do końca roku kalendarzowego, w którym uzyskał ocenę pracy. Czy mogę w styczniu 2011 (skoro ocenę dorobku zawodowego uzyskałam w lipcu 2010) złożyc teczkę awansu zawodowego? Proszę o odpowiedź i radę w tej sprawie.

Zgodnie z art. 9d ust. 7 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2006 r. ...

Dostęp do pełnej treści odpowiedzi tylko dla zalogowanych!


Literka jest portalem stworzonym specjalnie dla nauczycieli. Znajdziesz u nas artykuły i materiały pomocne w pracy, porady prawne, aktualności ze świata oświaty.


Aby publikować własne materiały oraz otrzymać pełen dostęp do portalu , Zaloguj się.

Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo !