Plany wynikowe

Aby znaleźć interesujący Cię scenariusz kliknij odpowiedni filtr na górze lub skorzystaj z wyszukiwarki:
Szukaj
Sprawozdanie zespołu.
26 luty 2017
Ocena: brak

Sprawozdanie zespołu nauk ścisłych.

Czytaj dalej
Plany wynikowe — wrzesień
12 czerwiec 2016
Ocena: brak
Czytaj dalej
Plan wynikowy z języka polskiego dla kl VI szkoły specjalnej sem II
15 marzec 2007
Ocena: brak

Proponuję plan wynikowy z języka polskiego dla klasy VI szkoły podstawowej specjalnej. Plan został napisany w korelacji z podręcznikiem -Język Polski - Dziś i wczoraj Marii i Krzysztofa Pietracha.

Czytaj dalej
Plan wynikowy dla klasy I szkoły podstawowej- język niemiecki
06 listopad 2006
Ocena: 1

Przedstawiam Państwu plan wynikowy z języka niemieckiego dla klasy I szkoły podstawowej wg programu DKW-4014-7. Przewidziany jest na jedną godzinę zajęć językowych w tygodniu.

Czytaj dalej
Plan wynikowy z języka polskiego dla klasy IV
23 październik 2006
Ocena: brak

Plan wynikowy z języka polskiego powstał w oparciu o program Słowa jak klucze II

Czytaj dalej
Wymagania edukacyjne z matematyki w klasach IV - VI
05 wrzesień 2006
Ocena: brak

Udostępniony przeze mnie materiał zawierający kryteria oceniania z matematyki w szkole podstawowej może być szczególnie przydatny nauczycielom z młodym stażem. Natomiast pozostali mogą dokonać porównań.

Czytaj dalej
Program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych dla uczniów z ogólnymi trudnościami w na
24 sierpień 2006
Ocena: 2.7

W młodszym wieku szkolnym zaczynają stopniowo różnicować się zainteresowania dzieci, ujawniają się uzdolnienia kierunkowe. Niejednokrotnie zaczynają pojawiać się trudności w nauce szkolnej. W stosunku do uczniów wykazujących opóźnienia w nauce, ustalone na podstawie systematycznego sprawdzania osiągnięć szkolnych, należy w miarę potrzeb organizować zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, w określonych zespołach, zapewniając wszystkim dzieciom osiągnięcie optymalnego rozwo

Czytaj dalej
Plan wynikowy z muzyki dla klasy IV i V
29 czerwiec 2006
Ocena: brak

Prezentowany plan wynikowy z muzyki opracowany został w oparciu o podręcznik i zeszyt ćwiczeń autorstwa Urszuli Smoczyńskiej i Katarzyny Jakóbczak-DrąŻek " MUZYKA I MY " WSiP. W planie wynikowym określiłam treści programowe, których dotyczy realizowany temat. Do każdego teamtu wyszczególniłam umiejętności kluczowe jakie powinien opanować uczeń z zakresu róznych form działalności muzycznej: śpiewu, gry na instrumentach, percepcji muzyki oraz wiadomości muzycznych. Wyszczególniłam też umiejętności ponadpodstawowe dla ucznia zdolnego lub wykazującego zainteresowania muzyczne. Mam nadzieję ze plan będzie przydatny dla nauczycieli, którzy uczą muzyki na tym podręczniku. Pozdrawiam!

Czytaj dalej
Plan wynikowy z matematyki dla klasy V
06 czerwiec 2006
Ocena: brak

Jest to plan wynikowy z matematyki napisany na podstawie programu Matemaryka 2001. Na pewno będzie przydatny dla nauczycieli szczególnie tych, którzy rozpoczynają pracę.

Czytaj dalej
Scenariusz imprezy na 3 maja:
06 czerwiec 2006
Ocena: 3

Scenariusz „Bądźmy wszyscy dobrej myśli” przeznaczony jest do szkół podstawowych na obchody rocznicy Konstytucj III Maja. Ponieważ zachowuje po części formę dialogu z uczestnikami imprezy, w czytelny sposób przybliża dziecim pojęcia niepodległość czy ojczyzna.

Czytaj dalej