Sprawdziany i konkursy

Filtrowanie wyników według: Przedmioty Szkoły
Aby znaleźć interesujący Cię scenariusz kliknij odpowiedni filtr na górze lub skorzystaj z wyszukiwarki:
Szukaj
Program — Tenis stołowy
21 maj 2017
Ocena: brak

Program tenisa stołowego dla uczniów szkoły podstawowej.

Czytaj dalej
Kontrola procesów produkcji potraw i napojów
22 kwiecień 2017
Ocena: brak

Test z przedmiotu «Organizacja produkcji gastronomicznej» podsumowujący dział pt. Kontrola procesów produkcji potraw i napojów

Czytaj dalej
Przedstawiciel handlowy — postaw na pewną pracę! (praca w języku rosyjskim) autor: Katarzyna Świder uczennica klasy 2 Technikum Handlowego w Zespole Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie
28 grudzień 2016
Ocena: brak

W ramach projektu edukacyjnego «Kalejdoskop zawodów» uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie brali udział w konkursie na prace opisujące walory zawodów, w których kształci szkoła, w językach obcych. Przedstawiona praca w języku rosyjskim opisuje zawód przedstawiciela handlowego. Zawód ten mogą z powodzeniem wykonywać nasi uczniowie Technikum Handlowego.

Autorem pracy jest:

Katarzyna Świder
uczennica klasy 2 Technikum Handlowego
w Zespole Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie
Opiekun: Renata Łozowska-Kopeć

Czytaj dalej
Kartkówka z j., niemieckiego klasa III
30 maj 2016
Ocena: brak
Czytaj dalej
Test z podstaw języka C/C++
31 maj 2013
Ocena: brak

Jest to test pojedynczego wyboru przygotowany dla 3 grup. Zakres materiału który obejmuje zawiera podstawowe elementy języka C/C++, tj. od prostej deklaracji do pętli.

Czytaj dalej
KonkursTotal English Day
31 maj 2013
Ocena: brak

Konkurs — prezentacja multimedialna sprawdza znajomość anglojęzycznych piosenek, filmów, idiomów oraz łamańców językowych.

Czytaj dalej
Erzählen Sie davon… ustny egzamin maturalny z j. niemieckiego, zadanie 2, pytanie 3 cz. 4
27 maj 2013
Ocena: brak

Erzählen Sie davon…

Ustny egzamin maturalny z j. obcego sprawdza umiejętność komunikatywnego porozumiewania się w danym języku przy wykorzystaniu różnych form zadaniowych. Jedną z nich jest krótkie opowiadanie, najczęściej stosowane w czasie przeszłym. Prezentuję zestaw poleceń i ich opracowań do pytania 3 w zadaniu 2 egzaminu ustnego z j. niemieckiego z zakresu Sport i Zdrowie.

Czytaj dalej
Erzählen Sie davon… ustny egzamin maturalny z j. niemieckiego, zadanie 2, pytanie 3 cz. 3
27 maj 2013
Ocena: brak

Erzählen Sie davon…

Ustny egzamin maturalny z j. obcego sprawdza umiejętność komunikatywnego porozumiewania się w danym języku przy wykorzystaniu różnych form zadaniowych. Jedną z nich jest krótkie opowiadanie, najczęściej stosowane w czasie przeszłym. Prezentuję zestaw poleceń i ich opracowań do pytania 3 w zadaniu 2 egzaminu ustnego z j. niemieckiego z zakresu Kultura, Podróżowanie i turystyka i Zakupy i usługi.

Czytaj dalej
Szkolny konkurs przedsiębiorczości «Moje jutro»
27 maj 2013
Ocena: brak

Idea szkolnego konkursu przedsiębiorczości «Moje jutro» polega na opracowaniu przez uczniów działalności gospodarczej możliwej do zrealizowania na terenie dowolnego miasta lub gminy.

Czytaj dalej
Erzählen Sie davon… egzamin maturalny z j. niemieckiego, zadanie 2, pytanie 3
18 maj 2013
Ocena: 5

Erzählen Sie davon…
Ustny egzamin maturalny z j. obcego sprawdza umiejętność komunikatywnego porozumiewania się w danym języku przy wykorzystaniu różnych form zadaniowych. Jedną z nich jest krótkie opowiadanie, najczęściej stosowane w czasie przeszłym. Prezentuję zestaw poleceń i ich opracowań do pytania 3 w zadaniu 2 egzaminu ustnego z j. niemieckiego z zakresu Człowiek i Dom.

Agnieszka Osuch

Czytaj dalej