Sprawdziany i konkursy

Filtrowanie wyników według: Przedmioty Szkoły
Aby znaleźć interesujący Cię scenariusz kliknij odpowiedni filtr na górze lub skorzystaj z wyszukiwarki:
Szukaj
Konkurs — «Najlepszy dżentelmen»
30 styczeń 2013
Ocena: brak

1. Wymień przynajmniej 3 słowa, których używa kulturalny człowiek (przepraszam, proszę, dziękuję)
2. Wymień 3 miejsca, w których nie wolno hałas...

Czytaj dalej
Konkurs czytelniczy dla gimnazjalistów i wszystkich chętnych «Dzieje miłości śmiercią naznaczonej»
22 lipiec 2010
Ocena: brak

Konkurs czytelniczy «Dzieje miłości śmiercią naznaczonej» został przeprowadzony w bibliotece szkolnej Zespołu Placówek Oświatowych w Siedlisku w maju 2010r. jako jeden z elementów programu poprawy efektywności kształcenia w naszej placówce.

Bazą do utworzenia pytań były lektury: W. Szekspira «Romeo i Julia», B. Ostrowickiej «Świat do góry nogami» i S. Meyer «Zmierzch».

Zachęcam do skorzystania z pytań, bowiem wypowiedzi gimnazjalistów na temat miłości, śmierci i ich wzajemnych powiązań to bardzo interesująca lektura.

Czytaj dalej
Najciekawszy album o sportach zimowych.
03 czerwiec 2009
Ocena: 3

Konkurs: Najciekawszy album o sportach zimowych został przeprowadzony w świetlicy szkolnej. Głównym celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia poprzez uprawianie sportów zimowych. Zachęcanie i rozbudzanie zainteresowań sportem.

Czytaj dalej
Wanda Chotomska
31 maj 2009
Ocena: 2

Przedstawiam konkurs ze znajomości życia i twórczości Wandy Chotomskiej.

Czytaj dalej
Baśniopisarze
20 maj 2009
Ocena: brak

Jestem nauczycielem bibliotekarzem w Specjalnym środku Szkolno — Wychowawczym, dzieci i młodzież niepełnosprawna intelektualnie ma bardzo duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem, dlatego czytelnictwo jest bardzo słabe. Staram się zachęcać ich do tego, a jednym ze sposobów jest organizowanie konkursów czytelniczych.

Czytaj dalej
Poznajemy twórczość M. Musierowicz na podstawie książki pt. "Kłamczucha"
20 maj 2009
Ocena: 4.5

Jestem nauczycielem bibliotekarzem w Specjalnym Ośrodku Szkolno — Wychowawczym, dzieci i młodzież niepełnosprawna intelektualnie ma bardzo duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem, dlatego czytelnictwo jest bardzo słabe. Staram się zachęcać ich do tego, a jednym ze sposobów jest organizowanie konkursów czytelniczych.

Czytaj dalej
Jesienne drzewo - zabawa plastyczna
19 maj 2009
Ocena: brak

Przedstawiam kilka konspektów do wykorzystania na zajęciach w świetlicy szkolnej. Są to konspekty zajęć plastycznych, muzycznych, integracyjnych przeznaczone głównie dla dzieci w wieku 7- 10 lat

Czytaj dalej
Jaworznicka złota jesień
30 czerwiec 2006
Ocena: brak

Chciałam przedstawić opracowany z moim udziałem regulamin miedzyświetlicowego konkursu plastycznego "Jaworznicka Złota Jesień" który spotkał się z duzym zainteresowaniem placówek tego miasta

Czytaj dalej