Obecny czas: Nie Lip 12, 2020 12:59 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Jak spędzacie czas z dziećmi 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Pią Paź 04, 2019 10:14 am
Post Jak spędzacie czas z dziećmi
Jak w temacie.

W czasie wolnym spędzacie czas z dziecmi w sposób bardziej aktywny czy jednak na spokojnie?

Śro Kwi 01, 2020 10:45 am
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Sty 23, 2020 1:39 pm
Post Re: Jak spędzacie czas z dziećmi
Raczej aktywny. Uprawiam sport oraz nie wyobrażam sobie dnia bez sportu. Z uwagi na to, ze sport po prostu podnosi mi samopoczucie oraz czuję się o wiele lepiej ;) Nie wiem jak mozna tego nie lubić :)

Jeśi jednak pogoda nie pozwala na aktywności na swiezym powietrzu to gramy w gry towarzyskie:
https://egmont.pl/Gry-planszowe/Gry-tow ... 279,k.html

Mamy ich sporo. Jeśli miałabym tutaj polecić jakieś to będą to na pewno:
Wtedy kiedy
Ryzyk Fizyk
Łap za Słówka
Scrable

Śro Kwi 01, 2020 11:45 am
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Mar 09, 2020 2:38 pm
Dlatego, aby wykorzystać to jako but Pace, a nawet rywalizować w środku, osobiście informuję, że na rynku jest o wiele lepszych speedsterów (nawet pochodzących z Adi). Jeremy może Buty Adidas Nite Jogger polska się różnić, ale jest młody, wciąż będąc Jeśli chodzi o szybkie noce, które obejmują tego rodzaju 18-tygodniowy 70-sekundowy zabieg reprezentacyjny w górach, moje własne Adios były jednak tak samo skuteczne jak rzadki metal.

Szpilki Bezpieczne: zamknięte, a także pełne poślizgu. Najlepsza. Nie wszędzie postępujesz.

Podeszwa zewnętrzna: Ls Plastic. Trzyma się jak sos o ludziach Buty Adidas Stan Smith Południowa część chodników Los Angeles wypełniona karaluchami doobie, a także indywidualny mocz. Pewnie, przyjemnie jest móc nasłonecznić SoCal.

JEREMY: Jest wiele rzeczy, które można polubić w kwestii tego bootowania. Ten konkretny kolor jest dobry do zachowania ft. wygodne, a także chronione wraz z prawie wszystkimi ustawieniami. Tak jak wspominał Gaga, konkretna podeszwa zewnętrzna z tworzywa Ls nie wzbudziła obawy o zacięcie, a także zachowanie przyczepności podczas najbardziej deszczowych nocy.

Konkretna pianka z pamięcią obuwia Adidas UltraBoost 20 Consortium została już nabyta przez firmę, ale zyskała kilka skoków, chociaż zachowuje stosunkowo łagodny but. Mój partner i ja mamy tendencję do czerpania przyjemności z lekkich butów lub butów, również w odniesieniu do nocy bez wysiłku, dlatego naprawdę ceniłem sobie szczególne poczucie tego. Oprócz nocy bez wysiłku, Mój partner i ja dostaliśmy tego rodzaju buty lub buty Adidas Alphabounce Beyond, aby uzyskać dalszy rozwój w dłuższej perspektywie, a także faktycznie wyczują łagodne wewnątrz początkowych 50 procent, a także wypełnienie odpowiednie dla twoich ponownie 50 procent, w którym mój partner i ja rozwinęliśmy się w wyniku stawki warsztatowej, aby ukończyć dowolne 20-milowe.

Jeszcze jedna praca - miejsce, w którym prędkość butów lub butów była widoczna, jeśli zapytasz mnie, czy wykonałem jakąś pracę w pagórkowatym tempie, średnio o 5: 15 / milę, a także doświadczysz dość bezpiecznego! Buty Adidas Stan Smith Chociaż niektórzy mogą czerpać przyjemność z towarzystwa butów lub butów, mogą być nieco przestarzałe na uniwersytecie (jak referencje Dave'a) - szczególnie w połączeniu z lekkimi instruktorami paddingu, a także kierowcami marketingowymi, podobnie jak dzisiejsze hotcakes .

Śro Kwi 08, 2020 4:35 am
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Kwi 28, 2020 3:17 pm
Miejscowość: Białystok
Ja z dziećmi gram w gry planszowe. Przy niektórych grach można się i bawić i uczyć

Wto Kwi 28, 2020 3:22 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Maj 12, 2020 4:28 pm
Jeśli pozwala na to pogoda to aktywnie na świeżym powietrzu :) jeździmy na rowerach lub na rolkach. Natomiast w domu najczęściej gramy w różne gry. Moja dzieci najbardziej lubią superfarmera. Zawsze przy tym dużo śmiechu :)

Wto Maj 12, 2020 4:44 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Kwi 30, 2020 10:06 am
Cały czas spędzam z dziećmi. Tylko wtedy, gdy śpią, mogę zająć się sobą i grać w swoje ulubione gry z https://gry-hazardowe-za-darmo.com/darmowe-spiny/ bez wysiłku i nie rozpraszać się rejestracją.

Śro Maj 13, 2020 2:03 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 29, 2019 4:41 pm
Cześć, niedawno podarowałem prezent mojej rodzinie, zamówiłem kurs rysunku architektonicznego, moja żona i córki odwiedzają to miejsce https://artakademia.com/about/wakacyjne-kursy-rysunku/ i szczerze powiem, że nie widziałem tak szczęśliwych uśmiechów przez długi czas na twarzach dobrze jest, gdy dzieci są wykształcone i mają okazję się rozwijać. A żona ma coś do zrobienia.

Czw Maj 28, 2020 10:03 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość