Obecny czas: Wto Lis 12, 2019 8:10 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Niespodzianka dla męża? 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Śro Sty 16, 2019 12:57 pm
Post Niespodzianka dla męża?
Chciałabym sprawić mężowi jakąś mega niespodziankę na 35 urodziny. Macie może jakiś pomysł na coś wyjątkowego i szalonego?

Pon Kwi 15, 2019 2:12 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pią Lut 15, 2019 1:42 pm
Post Re: Niespodzianka dla męża?
A co powiedziałby na taką przejażdżkę KTM? Osobiście myślę, że to super sprawa i sama nie obraziłabym się, gdyby ktoś mi podarował coś takiego :D

Pon Kwi 15, 2019 3:04 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Maj 13, 2019 6:16 pm
Zaloz seksowna bielizne wieczorem. To bedzie najlepsza niespodzianka.

Pon Maj 13, 2019 8:14 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Lip 26, 2018 3:24 pm
mój mąż zawsze lubił blondynki, pomyślałam o zmianie koloru z rudo-brązowego na blond :D wybrałam więc polecany salon - Akademia Perfect Hair gdzie doskonale się mną zajęli! Przemiła atmosfera i świetny klimat! Mój mąż bardzo bardzo się ucieszył :D

Pon Cze 03, 2019 12:48 pm
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Śro Sty 16, 2019 12:57 pm
Mój mąż bardzo dba o wygląd, więc pomyśłałam, aby w ramach prezentu wziąć go do dermatologa estetycznego w Krakowie na jakiś zabieg z zakresu medycyny estetycznej ;)

Pią Cze 07, 2019 1:42 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Wrz 20, 2018 8:55 pm
A może skorzystaj z oferty siłowni i klubu fitness Energym i wykup mu karnet na jego ulubione zajęcia? Na takie zajęcia możesz chodzić razem z nim,spędzicie razem czas a dodatkowo zrobicie coś dobrego dla swojego ciała i zdrowia.Na stronie klubu https://www.energym.com.pl/
znajdziesz pełna ofertę i opis poszczególnych zajęć,na pewno wybierzesz spośród nich te najodpowiedniejsze dla męża i siebie.

Pon Cze 24, 2019 2:09 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Paź 09, 2019 11:08 am
Сo przedstawić dziecku? To trudne pytanie. Zawsze chcę, aby twój prezent był uważany za fajny, ale nie jest to jedyne kryterium, dziecko nie powinno się po prostu bawić, ale rozwijać. na szczęście mam bardzo dobrych przyjaciół. Kupiłem prezent na stronie, który mój przyjaciel mi doradził i nie żałował ani chwili! Spieszy mi się dzielić- https://ugearsmodels.pl/

Śro Paź 09, 2019 12:38 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Lip 26, 2018 3:24 pm
ja zaskoczyłam swojego męża zmianą koloru, jestem urodzoną blondynką ale od dawna myślałam o brązie :P w końcu odważyłam się, kupiłam farbę i pomalowałam swoje włosy. Obawiałam się, że mogę zniszczyć włosy dlatego postawiłam na naturalną farbę Color&Soin nie ma w składzie amoniaku i
oparta jest na naturalnych składnikach aktywnych: proteinach i olejkach roślinnych. Dodatkowo dostępna w wielu odcieniach i korzystniej cenie :) mąż mile zaskoczony, bardzo mu się podoba mój nowy image :P

Pią Paź 11, 2019 12:47 pm
Profil E-mail WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość