Obecny czas: Pon Sie 10, 2020 5:55 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Alimenty 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Czw Lip 26, 2018 3:24 pm
Post Alimenty
cześć,
jakie znacie sposoby na ich odzyskanie? czy podjęte działania mają szansę mieć jakikolwiek skutek? Zastanawiam się, żeby skontaktować się z komornik16.bialystok.pl - ktoś może współpracował z tym panem i może podzielić się doświadczeniami?

Pon Gru 10, 2018 11:43 am
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Śro Sty 16, 2019 12:57 pm
Post Re: Alimenty
Osobiście starałabym się mimo wszystko sprawę załatwić polubownie. Ale jeżeli tak się nie da- pierwsze kroki skierowałabym do jakiegoś dobrego radcy prawnego. Nie musi być drogi.

Śro Sty 16, 2019 1:00 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pią Lut 15, 2019 1:42 pm
a fundusz alimentacyjny ci nie wypłaci ? jak są problemy to konieczny będzie sąd, który zarządzi ściąganie

Pon Lut 18, 2019 11:24 am
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Lut 25, 2019 2:13 pm
Z tego co mi wiadomo, to świetny adwokat od spraw alimentacyjnych w Krakowie przyjmuje tutaj. Przyglądnij się koniecznie ofercie tej kancelarii - to prawdziwi profesjonaliści.

Pią Mar 08, 2019 1:49 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Wrz 20, 2018 8:55 pm
Sposobem na odzyskanie alimentów jest wizyta u dobrego adwokata,który zajmuje się podobnymi sprawami i który ma w tym temacie ogromne doświadczenie.W kancelarii https://www.adwokat-soszka.pl/ znajdziesz adwokata rzetelnego i uczciwego,który zajmie się sprawą,pomoże ci w odzyskaniu tego co ci się należy.Kancelaria dba o dobro swoich klientów,prezentuje ich przed sadem czy komornikiem,z pewnością znajdziecie wspólne wyjście z tej sytuacji.

Śro Maj 15, 2019 5:55 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Sob Sty 18, 2020 11:31 pm
Ja z kolei podrzucam Wam linka do tego artykułu: https://feelkrakow.pl/rozwod-o-czym-pam ... prawnikiem Gdybyscie szukali prawnika od rozwodów to trzeba wiedzieć o czym z nim rozmawiać. Rozwód łączy ze sobą wiele różnych tematów, podział opieki nad dziećmi, majątku itd. No i właśnie alimenty.

Czw Mar 05, 2020 6:26 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 12:31 pm
Jeżeli chcesz rozpocząć swoją działalność gospodarczą, ale nie wiesz jak to wygląda od strony prawnej i potrzebujesz pomocy to polecam antywindykacja długów Bytom . Pomoże on ci w prawnych aspektach prowadzenia działalności a dodatkowo może cię reprezentować na Sali sądowej.

Nie Mar 22, 2020 10:58 am
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Lip 11, 2019 4:36 pm
Jeżeli masz jakieś problemy prawne to polecam ochrona majątku Śląsk . Jest to osoba z szerokim doświadczeniem i mogę powiedzieć, że bardzo pomógł mi w mojej rozprawie. Rozwiązał mój problem i jestem mu bardzo wzięczny

Nie Mar 22, 2020 6:10 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Nie Kwi 26, 2020 8:00 am
Sam miałem problemy z alimentami i musiałem skorzystać z bardzo dobrego prawnika https://prawokarne.info/zakres-praktyki/ .Tego prawnika także poleciłem mojemu bardzo dobremu przyjacielowi.

Nie Kwi 26, 2020 8:15 am
Profil E-mail

Dołączenie: Nie Kwi 26, 2020 6:02 pm
Zanim się rozwiedziemy warto o ten związek zawalczyć, jednak lata, które razem się spędziło nie zostaną nigdy zapomniane.Terapia małżeńska dla par https://cplwowska.pl/terapia-par/ bardzo nam pomogła, nie spodziewałem się, że nasz związek damy radę odbudować. Jednak czasami wystarczą tylko szczere rozmowy.

Nie Maj 24, 2020 9:29 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości