Obecny czas: Wto Sty 28, 2020 11:29 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna
Pytania na dyplomowanego 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 06, 2005 1:00 am
Miejscowość: Małopolska
Post Pytania na dyplomowanego
Proponuję utworzenie listy pytań, jakie pojawiają się w rozmowie kwalifikacyjnej na dyplomowanego. :P

Drogie Koleżanki (niekiedy Koledzy), upojeni sukcesem :brawo: wróćcie na forum i podzielcie się wrażeniami z tymi, co jeszcze czekają na swoją kolejkę. Od jutra ruch w interesie. Jeżeli ktoś ma ochotę, może ujawnić region, typ szkoły i nauczany przedmiot.

Nie Lip 03, 2005 2:58 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dlatego sugeruję częściowe odtajnienie danych... ; żeby się można było zorientować, skąd wzięło się takie a takie pytanie.
Będą też na pewno pytania uniwersalne; pasujące do każdej teczki. Na razie znalazłam na forum następujące:

1. Co pani uważa za swój największy sukces w dotychczasowej pracy?
2. Jakie efekty osiągnęła pani przy realizacji programu (4a)?
3. Jakie są pani plany na przyszłość?
4. Jakie działania podejmowała pani w ramach WDN?

Wto Lip 05, 2005 5:21 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Maj 17, 2005 12:00 am
Dzialania w ramach WDN? Czyli rady szkoleniowe- te które sama przeprwadziłam i te wktórych uczestniczyłam?zespól samokształceniowe? Lekcje otwarte?

Wto Lip 05, 2005 10:00 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Kwi 05, 2005 12:00 am
Dobra podała jeszcze dwa swoje pytania, które dostała na rozmowie:

1.Które z podjętych działań uważam za najlepsze- najważniejsze( dało mi największą satysfakcję) i dlaczego?
2.Jaką metode z metod aktywizujących preferuję- stosuję najczęściej i dlaczego?

W wątku "Lista Antoniny" pochwaliła się że jest już dyplomowana.
Nasze gratulacje. Czekamy na dalsze pytania.[/list][/code][/quote]

Pią Lip 08, 2005 9:01 am
Awatar użytkownika

Zadano pytania np. jakie efekty pkt. 4a, sukcesy w czasie stażu, jakie techniki komputerowe stosuję, współpracę z rodzicami uczniów itp.

Hultaj podał:
Więc pytano mnie, dlaczego podjąłem się takiego zadania, co to dało szkole, jak motywuję uczniów do lepszej nauki, itp.
Moją poprzedniczkę pytano, jakie technologie informatyczne i jakie komunikacyjne stosuje w swojej pracy. Myślę, że pytają o to, co słabo opisane w sprawozdaniach. Jak było dużo, to nie ma po co pytać.

Pią Lip 08, 2005 9:58 am
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 07, 2005 12:00 am
Miejscowość: Wałbrzych
Ja też już po rozmowie i jestem od dzisiaj dyplomowana. Pytania: Jakie działania zamierzam kontynuować?, Co uważam za swój największy sukces?
Pytania koleżanki: Jakie działania wpłynęły na podniesienie jakości pracy szkoły?
Jakie były efekty opracowania programu...?

Pią Lip 08, 2005 9:32 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Pytania miałam dwa:

- jedno: jakie korzyści przyniosło utworzenie zespołu samokształceniowego nauczycieli nauczania zintegrowanego (inicjowałam założenie)

- drugie: jakie efekty przynosi mi praca logopedy?

Sob Lip 09, 2005 10:47 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 23, 2005 12:00 am
Miejscowość: prawa strona Wisły
moja koleżanka miała pytanie o dokształty, które szczególnie przydały jej się w pracy i dlaczego podjęła się robić awans...

Nie Lip 10, 2005 9:42 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 21, 2003 12:00 am
Miejscowość: Łódź
Moje pytania:
1. Prosze podać jak pani działania wpłynęły na podniesienie jakości pracy placówki :roll:
2. Skąd pani czerpie informacje ktore dzieci wymagają pomocy z Caritasu (jestem opiekunem szkolnego koła Caritas)
3. Jakie konkretnie podejmuje pani działania jako przewodniczaca Zespołu Wychowawczego
4. Jak ewalułuje pani realizacje program realizacji ścieżki prozdrowotnej (moja literka "a")
5.Jak pozyskuje pani informacje zwrotne od młodzieży w związku z metodami nauczania i sposobami (ja jestem specjalna, więc moje dzieci tez specjalne, starałam się udowodnić, że w przypadku dzieci upośledzonych ankiety się nie sprawdzają :wink: 0

Pon Lip 11, 2005 4:14 pm
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość