Obecny czas: Pon Sty 27, 2020 2:43 pm

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 446 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Następna
Co z załacznikami? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 21, 2005 1:00 am
Dominikaj, komisje nie domagają się załączników, ale niektóre(np. moja) wolą, gdy one są. Choć mam podejrzenia, że nikt do nich nie zaglądał.[/b]

Pon Wrz 25, 2006 4:41 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Maj 30, 2005 12:00 am
Miejscowość: Wielkopolska
Czytam o tych załącznikach i zbiera mnie. Widocznie bardzo chcemy aby one były w teczkach, bo bardzo się ich sami domagamy. Zabieramy dodatkowe siaty, bo może akurat komisja poprosi o załączniki. Jeszcze trochę to zmienią rozporządzenie i napiszą np. obowiązkowe załączniki nie mnie niż 5 pełnych segragatorów lub 20 kg. Przepraszam, ale mnie poniosło.

Nie Paź 08, 2006 11:17 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Maj 20, 2003 12:00 am
Miejscowość: Poland
Wcale nie chcę pchać załączników do teczki, tyle że mój doradca metodyczny twierdzi że są one wręcz niezbędne.
Natomiast działania po stażu zamierzam potwerdzić tylko pieczątką dyrektora w opisie i analizie

Nie Sty 21, 2007 7:48 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lip 07, 2003 12:00 am
Tak trzymaj sidney. Doradca metodyczny - to nie ekspert.
Zresztą teczka jest twoja i to ty decydujesz co w niej umieścisz...
Najlepiej robić wszystko zgodnie z rozporządzeniem- wtedy teczka i nauczyciel się obronią.

Nie Sty 21, 2007 7:58 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Maj 20, 2003 12:00 am
Miejscowość: Poland
Jedno mnie zastanawia dlaczego dyrektorzy szkól, nie mają kompletnie pojęcia o procedurach awansu zawodowego, po co wciskają nauczycielom kit w stylu proszę mi przynieść załączniki po 3 latach, wszystko podbiję, natomiast po 2 twierdzą że wszystko się zmieniło i żądają nie opis i analiz a teczek wypchanych załącznikami. Przeciez ci ludzie powinni byc na bieżąco

Nie Sty 21, 2007 8:12 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 21, 2003 12:00 am
Miejscowość: Łódź
Sidney, dyrektor potwierdza swoją oceną realizowane przez ciebie działania (dlatego nie musisz dawać potem załączników). Nie dziw się, że chce od ciebie załączniki: musi pewne rzeczy zobaczyć, żeby potem potwierdzić ich realizację.

Nie Sty 21, 2007 8:35 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 05, 2003 1:00 am
Natomiast działania po stażu zamierzam potwerdzić tylko pieczątką dyrektora w opisie i analizie

No niezupełnie tak...

Działania postażowe i przedstażowe musisz udokumentować załacznikami. Na Twoich opisach i analizach dyrektor nie stawia pieczatki i nie potwierdza, że wykonałeś.

Pon Sty 22, 2007 1:58 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Gru 03, 2007 1:00 am
Post załączniki
Witam. Mimo, iż mowa jest o tym, że nie trzeba załączników wszyscy panikują i je wkładają do swoich teczek.Jestem w trakcie jej kompletowania poradźcie czy potrzebne są naprzykład wypisy z proktokołu rad pedagogicznych ???? Ciągle te wątpliwości !!!!!

Czw Sty 17, 2008 7:03 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Wrz 10, 2003 12:00 am
Miejscowość: Hollyłódź
i tak panikują od 2002 roku - nadgorliwość gorsza od...

karałabym za dołączanie czegoś więcej niż mówi rozporządzenie...

Czw Sty 17, 2008 7:16 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 09, 2005 12:00 am
Miejscowość: kujawsko - pomorskie
Dlaczego tylu ludzi kończących staż wciąż zaprząta sobie głowę tymi załącznikami?
Wynika to chyba z faktu braku zaufania do działań, które podejmowali w okresie stażu oraz do tego co pisali w formie opisów i analiz lub sprawozdań. Przecież tyle już razy było mówione i pisane, że załaczników nie trzeba, a temat wraca jak bumerang!
Rozporządzenie mówi wyraźnie, ale...

Czw Sty 17, 2008 7:29 pm
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 446 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość