Obecny czas: Nie Wrz 27, 2020 8:55 pm

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 446 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Następna
Co z załacznikami? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 21, 2005 1:00 am

Pią Lip 28, 2006 7:24 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Gru 27, 2004 1:00 am
Miejscowość: Sosnowiec
Ja nie miałam ani jednego załącznika ze stażu. Działania przestażowe miałam potwierdzone przez dyrektora. Nie usłyszałam nic na ten temat. Telefonicznie przewodnicząca powiedziała mi ( jeszcze przed rozmową), że mam bardzo ładną teczkę. Mam nadzieję, że nie chodziło jej o segregator ;). Nie miałam załączników, ale uważam, że miałam wszystkie działania bardzo dokładnie opisane. :roll:

Pią Lip 28, 2006 8:23 pm
Profil WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Paź 20, 2005 12:00 am
Dziękuję wszystkim literkom za pomoc. Korzystałam z tego co tu było, nie musiałam o nic pytać.

Mam to już za sobą. Wczoraj był ten dzień. Uzyskałam akceptację komisji. Nie miałam ani jednego załącznika. Nikt nawet słowem nie wspomniał na ten temat. KOmisja wspierająca, bardzo sympatyczna. Przewodniczący pan z 601 w opolskim niesamowity, wszystkim życzę takiego przewodniczącego, ciepły, miły, sympatyczny, wprowadzał atmosferę spokoju.

Opowiem jednak co mnie spotkało wcześniej:
Przez pomyłkę (zbieżność nazwisk i podobieństwo imion) w sprawie terminu rozmowy kazano mi zadzwonić do Głubczyc. Odebrała pani przewodnicząca. Po 15 lipca potrafiła powiedzieć, że rozmowy będą po 7 sierpnia (17 też jest po 7, a nawet 27). Potrafiła jednak skrytykować "moją" teczkę, twierdząc, że jest najchudsza, a sprawozdanie najkrótsze ze wszystkich. Kiedy powiedziałam, że chyba tak ma być usłyszałam, że powinnam mieć poważne dowody. Na koniec powiedziała, że tak właściwie nic nie wie, jeszcze nic nie czytała i jest zdyszana, bo właśnie rozpakowuje te teczki. Co wy na to?

Śro Sie 02, 2006 12:33 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lut 01, 2005 1:00 am
Witam wszystkich! ja złozyłam również bezzałącznikową teczkę w bydgoskim KO? jak oceni ją komisja bedę wiedziała już piątek..czemu ten czas się tak wlecze, chciałabym mieć to już za sobą... :roll:

Śro Sie 02, 2006 1:37 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Cze 26, 2002 12:00 am
Miejscowość: Bydgoszcz
w tym roku cztery miałyśmy komisje z jednej szkoły i żadnej nic o teczce nie powiedzieli - ani dobrego, ani złego. Tylko komisja muzyka wyraziła żal ( nie zarzut), że nie ma tam jakichś scenariuszy - pewnie chcieliby się czegoś nauczyć - bo nasza muzyczka to prawie doskonała jest :)

Śro Sie 02, 2006 1:49 pm
Profil WWW
Awatar użytkownika

dzięki iwonka za odpowiedź, nie pozostaje mi nic innego jak czekać do piątku..

Śro Sie 02, 2006 2:03 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

dzięki dziewczyny za wsparcie, już po i spox- pozytywnie!!! nie było żadnych uwag,ze nie ma załączników, jeden ekspert po cichu coś mówił,ze teczka wzorcowa :roll: zbyteczny był ,,załącznikowy stres" :D :D :D

Pią Sie 04, 2006 4:34 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lis 08, 2005 1:00 am
Bardzo ci gratuluję i życzę powodzenia i oczywiście upragnionego wypoczynku

Pią Sie 04, 2006 5:22 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sie 18, 2006 12:00 am
Miejscowość: opolskie
Post Załączniki
Chciałam sie zapytać LITEREK co dalej z tymi nieszczęsnymi załącznikami.Czy komisje dalej domagają się tych za okres stażu i czy ich brak nie wpływa na ocene merytoryczną(punktową)teczki,bo przecież nie napiszą że to błąd formalny ale swoje zamiłowanie do papierków(załączników,których brak)mogą wyrażić obniżoną punktacją.Jakie są teraz Wasze odczucia,bo dawno nikt na ten temat nie pisał.Zdaje (bo co by tu nie mówić,to nie jest moim zdaniem rozmowa kwalifikacyjna)jesienią.A koleżanki i koledzy dalej pewnie załącznikują choć nie trzeba i stąd ten bałagan.Napiszcie kochani! :roll:

Sob Sie 26, 2006 3:47 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Wrz 10, 2003 12:00 am
Miejscowość: Hollyłódź
Komisja nie może sobie ot tak obniżyć punktacji, bo nie było załączników za okres stażu, jeśli działania były opisane w sprawozdaniu do dyra. Zawsze pisane jest uzasadnienie oceny punktowej, trzeba się nieźle napracować nad takim uzasadnieniem, aby odzwierciedlić stan punktowy - więc twoje obawy są bezpodstawne. Gdyby w uzasadnieniu wytknięto brak załączników do działań ze stażu, a opisanych w sprawozdaniu, w przypadku odwołania jest to naruszenie formalnych zasad i odwołanie jest pozytywnie rozpatrywane. Tyle mówimy o tych załącznikach, lepiej zająć się porządnie opsami i analizami oraz sprawozdaniami, bo potem okazuje się, że nauczyciel nie bardzo umie ustosunkować się do efektów ;)

Sob Sie 26, 2006 3:56 pm
Profil YIM
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 446 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości