Obecny czas: Wto Maj 26, 2020 5:54 am

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 446 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna
Co z załacznikami? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 04, 2004 1:00 am
anabeti wielkie dzięki, tak mam właśnie napisane sprawozdanie dopasowane zadania z planu do nowego rozporządzenia tylko ktoś mi doradził żeby pod opisem zadania zaznaczyć , że to jest dany numer zadania z tej własnie sfery , ja też myslę ,że wystarczy na początku napisać , iż sprawozdanie jest napisane wg nowego rozporządzenia a na końcu ,że zaplanowane zadania wykonano lub jesli któregoś nie to dlaczego , dobrze myślę?

Nie Cze 12, 2005 11:27 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 07, 2005 1:00 am
Miejscowość: Mazury
Post Re: do nauczki
anika007 napisał(a):
dyrektor-"pisz jak ci lepiej"
pani od awansu -"dyrektorowi nic do teczki, nam (tzn komisji) nic do PRZ i sprawozdania "

I to jest dobre podejście.

Nie Cze 12, 2005 11:28 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Aniko w tym rzecz , że ja też mam kilka różnych info a czas leci i nie ma na co czekać już człek musi wiedzieć jakie papiery ma oddać a nie dopiero zastanawiać się jak je napisać - nie?

Nie Cze 12, 2005 11:30 pm
Awatar użytkownika

no niby dyrektorowi nic do teczki ale potwierdzenie zadań musi podpisać tak? , no to mój mówi że on w ciemno nie podpisze

Nie Cze 12, 2005 11:32 pm
Awatar użytkownika

ja też myslę ,że wystarczy na początku napisać , iż sprawozdanie jest napisane wg nowego rozporządzenia a na końcu ,że zaplanowane zadania wykonano lub jesli któregoś nie to dlaczego , dobrze myślę?

Dobrze myślisz.

A jeżeli dyrektor chce do sprawozdania załączników to mu daj. Do teczki nic nie ma, ponieważ jeżeli coś zrobiłaś to jego p.. obowiązek potwierdzić to.

Nie Cze 12, 2005 11:35 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Jola, ma mój opasły segregator, jutro sobie zabiorę bo sprawozdanie mi oddał a teczusi,a się cieszył przez weekend, myślę,że zadania podpisze ale trochę krwi mi zepsuł przecież ja nie myślę tych szpargałów dawać do Kuratorium , ale ON musiał widzieć i on mi kazał motać z tymi zadaniami

Nie Cze 12, 2005 11:39 pm
Awatar użytkownika

No i masz z głowy - potwierdzenia zadań widział, sprawozdanie zatwierdził, a więc teczusia dla komisji będzie przepisowo chudziutka. Gratuluję.

Nie Cze 12, 2005 11:43 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

pozdrówka jolu, a do Komisji dopiero bedę bazgrać opisy , analizy i sprawozdanka , czsu mało dyć to koniec roku szkolnego , pisanie papierków tudzież opisowuch swiadectw

Nie Cze 12, 2005 11:48 pm
Awatar użytkownika

przepraszam za literówki ale styki już mi się palą

Nie Cze 12, 2005 11:49 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 23, 2005 1:00 am
Nie chcę wam mieszać, ale z tymi załącznikami to róznie bywa. Koleżanka nie dawała załączników do tych opisów które miała potwierdzone w sprawozdaniu przez dyrkę i przewodniczaca komisji wzywała ją zeby uzupełniła teczkę , że niby nie ma udokumentowanych działań. Miała to wszystko w sprawozdaniu ale oni sprawozdania za okres stażu dla dyrekcji nie czytają!!! Tak wie musiała dowozić scenariusze lekcji otwartych i inne rózne rzeczy. I jak to się ma do rozporządzenia?
Najwazniejsze to "co przewodnicząca komisji ma na myśli..." :roll:

Śro Cze 15, 2005 9:35 am
Profil YIM
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 446 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości