Obecny czas: Nie Maj 31, 2020 9:43 pm

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 446 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna
Co z załacznikami? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 23, 2005 12:00 am
Miejscowość: prawa strona Wisły
czy zatem publikacje w kwartalniku ogólnopolskim przedmiotowym byłyby takimi dużymi osiagnieciami?

Pon Maj 16, 2005 7:59 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Wrz 10, 2004 12:00 am
Poradnik Literki:

Rozporządzenie MENiS z dnia 1 grudnia 2004 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli określa, że dokumentacja powinna zostać przedstawiona w następującej formie:
(…)
• zaświadczeń i innych dokumentów potwierdzających pełnienie funkcji, prowadzenie działań lub wykonywanie zadań, jeżeli nie wynika to z planu rozwoju zawodowego i sprawozdania z jego realizacji,

Czy ja dobrze rozumiem? Tak było do rozporządzenia z 1 grudnia 2004 i jest nadal, czyli poprzednie teczki były niepotrzebnie przeładowane zaświadczeniami, a te nowe mają byc odchudzone, choć nowe rozporządzenie nie wnosi zmian w tym względzie

Wto Maj 17, 2005 12:40 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lis 23, 2004 1:00 am
Miejscowość: Dolny Śląsk
Dokładnie. Teczki odchudzone powinny być już od 2002 r. tylko nikt z nauczycieli nie respektował tego rozporządzenia i dalej załacznikowano w obawie przed odrzuceniem. Niektóre KO wręcz życzyły sobie załacznikowania wszystkich działań.

Wto Maj 17, 2005 2:37 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 07, 2005 1:00 am
Miejscowość: Mazury
Czekamy na wieści - co na to komisja. Myślę, że wszystko będzie ok - przecież respektowałaś treść rozporządzenia!!!!

Nie Maj 22, 2005 5:02 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Mar 18, 2005 1:00 am
Miejscowość: Częstochowa
Czekamy na wieści. Ja swoją teczkę kompletuję tak jak Ty Anial

Nie Maj 22, 2005 5:27 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lis 23, 2004 1:00 am
Miejscowość: Dolny Śląsk
Napisz nam Aniu koniecznie, co powiedziała komisja na widok Twojej teczki. Powodzenia

Nie Maj 22, 2005 8:14 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Mar 28, 2005 12:00 am
Podzielę się refleksją.. Dziś dowidziałam się, że ABSOLUTNIE NIE WOLNO :!: :!: pisać sprawozdania wg Rozporządzenia z 1 grudnia, jesli PRZ był pisany "sferami", "po staremu". Moja koleżanka analizując informację ze strony MENiS, stwierdziła, że to niemożliwe, jakby nie dostrzegając zapisu: NIE SKUTKUJE KONIECZNOŚCIĄ.... itd. Nakrzyczała, że mam wszystko ŹLE :!: i moja teczka zostanie odrzucona w przedbiegach czyli z powodu nieścisłości formalnych.
Rzucam temat: CO LITERKI na to?????
Pozdrawiam :D

Wto Cze 07, 2005 8:03 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lip 07, 2003 12:00 am

Ileż można "bić pianę" :?:

Wto Cze 07, 2005 8:34 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Mar 28, 2005 12:00 am
Antonino, ja piszę to własnie w tym kontekście :!:
Jesem przerażona tym "biciem piany" ale i mnie to dziś dotknęło, bo musiałam dłuuuuugo tłumaczyć przestraszonej koleżance taka BZDURĘ. myslałm że temat jest już jasny a tu masz.... i to mówił metodyk .......
Pozdrawiam :D :D

Wto Cze 07, 2005 8:56 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Maj 09, 2005 12:00 am
Miejscowość: podkarpackie
Post załączniki
A co zrobić z załącznikami z ukończonych szkoleń w okresie stażu? Mam ich dość dużo. W PRZ zapisałam doskonalenie, ale nie wiedziałam jakie kursy skończę. Czy mam dać te załączniki?
Halszka

Sob Cze 11, 2005 12:06 am
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 446 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości