Obecny czas: Nie Wrz 27, 2020 9:59 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 163 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna
rozmowa na dyplomowanego a paraliżujący stres 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Wto Paź 13, 2009 7:54 pm
Post Re: rozmowa na dyplomowanego a paraliżujący stres
maj27: :cmok: Dziękuję Wam wszystkim za to, że jesteście i wspierałyście mnie w trudnych chwilach. Dzięki temu jakoś przetrwałam to całe oczekiwanie, rozmowę... i teraz jestem szczęśliwa :mrgreen: To teraz zaczynam korzystać z resztek wakacji :wink: :okulary:

Śro Sie 24, 2011 1:31 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 17, 2003 12:00 am
Miejscowość: Poland.gif
GRATULACJE :brawo: Witaj wśród dyplomowanych :D I co teraz powiesz dla tych którzy tu za rok albo już niedługo, bo przecież jest drugi termin ... - że nie trzeba się denerwować i stresować ??
Ja sądzę, że każdy pomimo porad, że wszystko będzie dobrze, przeżywa niby tą "rozmowę". W dużym stopniu zależy od komisji, od przewodniczącego jak i naszych dyrektorów, to też ludzie, więc różne zachowania są. Po pierwsze trzeba dobrze przygotować teczkę, a po drugie być pewnym w swojej wypowiedzi, a po trzecie opanować swój stres. Życzę to wszystkim, którzy jeszcze są przed.
Pozdrawiam

Śro Sie 24, 2011 9:12 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Wrz 10, 2006 12:00 am
i ja gratuluję :brawo: :brawo: :brawo:

Pią Sie 26, 2011 5:51 pm

Dołączenie: Wto Paź 13, 2009 7:54 pm
Dzięki :D :D Pozdrawiam!

Pią Sie 26, 2011 10:18 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Nie Lip 31, 2011 12:37 pm
Cześć dziewczyny, przepraszam panie nauczycielki dyplomowane. Gratuluję wszystkim, któtym jeszcze nie gratulowałam awansu! I jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że mogłam z Wami przeżywać stres i rozterki związane z dyplomowaniem. Teraz czas do pracy, życzę wszystkim dużo siły i zdrowia, a reszta się ułoży. Pozdrawiam serdecznie. :P :P :P

Pon Sie 29, 2011 9:14 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Wrz 10, 2006 12:00 am
Juz rok po :)
Podnoszę wątek ,,ku pokrzepieniu serc "

Wto Lip 17, 2012 8:16 pm

Dołączenie: Nie Maj 06, 2012 3:55 pm
Witam wszystkich czekajacych na rozmowę na dyplomowanego. Ja miałam dzisiaj w Kościerzynie. Też strasznie sie bałam, ale miałam bardzo miłą komisję. zadali mi 2 pytania: co dało mi wdrożenie programu zajęć wyrównawczych oraz jak wpłynęłam na promocję mojej szkoły. Wszystko to było w mojej teczce. Nie przerywali mi,uśmiechali się i po 5 minutach wyszłam. po naradzie tylko gratulacje. Nie jest tak strasznie ale stres był. Teraz wiem,że niepotrzebnie. Pozdrawiwm

Wto Lip 17, 2012 9:30 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Wrz 12, 2005 12:00 am
Zdający w tym roku (2012) łaczcie się !!! Jakoś nas mało w tym roku . Ja mam rozmowę 23.07.i baaaaardzo się boję i denerwuję - właśnie wczułam się w rolę ucznia przed odpowiedzią ustną ;). Kto ma jeszcze rozmowę - egzamin.Proszę odezwijcie się , może razem to poprzeżywamy ... 8O

Pią Lip 20, 2012 8:53 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Wrz 12, 2005 12:00 am
No to po bólu... :) :D Sres był straszny. Komisja w 3/4 w porządku. U mnie jeden z członków był już z twarzy nieprzyjemny i z upierdliwości również :p, ale poszło do przodu Jestem na wakacjach , trzymam za Literki kciuki. Trzymajcie się !

Wto Lip 24, 2012 9:45 am
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 19, 2005 1:00 am
Miejscowość: łódzkie
:brawo: :brawo: :brawo: Gratuluję.

Wto Lip 24, 2012 5:35 pm
Profil E-mail WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 163 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 7 gości