Obecny czas: Wto Sty 28, 2020 12:06 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 163 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
rozmowa na dyplomowanego a paraliżujący stres 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Pią Lip 22, 2011 1:37 pm
Post Re: rozmowa na dyplomowanego a paraliżujący stres
dziewczyny, dziś moja koleżanka miała rozmowę, o zgrozo! ledwo przeszła, gdyby nie dyrektorka, która walczyła o nią jak lwica to byłby koniec. Miała pytania o ewaluację programu, na które z nerwów nie umiała odpowiedzieć.
Moja rozmowa w piątek, teraz dopiero zaczęłam się bać.

Śro Sie 17, 2011 6:23 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Paź 13, 2009 7:54 pm
A ja w poniedziałek, jestem już niemal chora z nerwów :( Zaczynam panikować, jakoś nie mogę sobie wyobrazić sytuacji gdyby nie powiodło mi się, wstyd, upokorzenie, i co potem, nowy plan rozwoju, za rok to samo? Koniec świata... :roll: Jak tu przeżyć do poniedziałku :?:

Czw Sie 18, 2011 9:33 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 06, 2006 12:00 am
"Zaczynam panikować, jakoś nie mogę sobie wyobrazić sytuacji gdyby nie powiodło mi się, wstyd, upokorzenie, i co potem, nowy plan rozwoju, za rok to samo? Koniec świata... Jak tu przeżyć do poniedziałku ?"

Będzie dobrze, głowa do góry!!!! A jak przeżyć do poniedziałku? Wypocząć poza domem np. na łonie natury, może wybrać się na grzyby?A niech wstydzą się Ci co nic nie robią...A potem co? A potem przyjdzie 1.09 a Ty jako dyplomowana powitasz swoich uczniów, u których nastąpił koniec świata, bo koniec wakacyjnej laby :okulary: "

Czw Sie 18, 2011 11:02 pm

Kasss daj znać jak Ci poszło! Ja właśnie skończyłam analizować teczkę, próbuję się zrelaksować. Jestem dzisiaj dziwnie spokojna, chyba magicznie podziałały na mnie słowa maj27 :D Postaram się utrzymać ten spokój ducha przez weekend, będzie mi łatwiej zebrać myśli w poniedziałek :)

Pią Sie 19, 2011 7:41 pm
Profil E-mail

próbowałam napisać już wczoraj, ale coś z tym forum nie tak,
rozmowa trwała ok. 5 min, otrzymałam 10 punktów, było bardzo miło, panie uśmiechnięte, gratulowały teczki. Pytanie z teczki o mnemotechniki w nauczaniu j. angielskiego. Zadała je pani, która parę dni temu ukończyła właśnie taki kurs, taka wymiana opinii na ten temat.
Wniosek mam tylko jeden jeśli teczka zrobiona jest poprawnie rozmowa to formalność.
Dziękuję za wsparcie i trzymam kciuki Ciebie.

Sob Sie 20, 2011 7:11 am
Profil E-mail

Gratuluję :brawo: Mam wrażenie, że u mnie rozmowa nie będzie tylko formalnością, tylko bitwą o przetrwanie :? Wydaje mi się, że moja teczka jest nie taka jak trzeba i wszystko teraz będzie zależeć od mojej bystrości umysłu i wsparciu dyrektora :roll: No cóż, idę w poniedziałek w "paszczę lwa" i mam tylko nadzieję, że będą tam wyrozumiali ludzie, albo polegnę w wielkim stylu, jako jedyna z Nas...na koniec. Marudzę...pewnie to czekanie nie wpływa pozytywnie na mnie i gadam od rzeczy :) Dzięki za wsparcie. Pozdrawiam.

Sob Sie 20, 2011 8:10 am
Profil E-mail

asia0605 jak tam Ci poszło w poniedziałek? Odezwij się...

Śro Sie 24, 2011 9:58 am
Profil E-mail

Jestem wreszcie...Miałam jakieś kłopoty z łączem internetowym. Rozmowę zaliczyłam :D Teczka okazała się bardzo dobra, pochwalono mnie za ilość i różnorodność prowadzonych działań. Rozmowa trwała ok. 30 minut, komisja dosyć dociekliwa, w zasadzie z teczki miałam dwa pytania - opisać, w jaki sposób prowadziłam zajęcia w ramach koła zainteresowań oraz które z podjętych działań było dla mnie najważniejsze i przyniosło najwięcej korzyści. Inne pytania były lekkim zaskoczeniem, bo nie dotyczyły teczki wcale, taka dyskusja na różne tematy, ale jakoś wybrnęłam. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie, ulga wielka... :)

Śro Sie 24, 2011 11:02 am
Profil E-mail

Gratuluję! Teraz czas na wakacje :D

Śro Sie 24, 2011 11:09 am
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 06, 2006 12:00 am
asia065 :A nie mówiłam?

Śro Sie 24, 2011 11:56 am
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 163 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości