Obecny czas: Pon Kwi 19, 2021 10:41 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
czas pracy nauczyciela 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lis 18, 2004 1:00 am
Post czas pracy nauczyciela
witam. Jestem zatrudniona w dwóch szkołach - w jednej na pełny etat, w drugiej mam 8 godzin. Mam pytanie o czas pracy w szkole gdzie nie mam nawet połowy etatu. Wiadomo że normalnie obowiązuje mnie 40 godz. tydzień pracy z czego 18 h to praca tzw. "przy tablicy". Pozostałe godziny są na szkolenia, rady ped. itp.A jak sprawa wygląda w sytuacji gdy mam umowę na 8 godzin? Dyrektor w drugiej placówce wymaga od nauczycieli obecności na wszystkich radach, szkoleniach itp. niezależnie od tego ile dany nauczyciel ma godzin. Nie obchodzi go przy tym czy dany nauczyciel ma coś w innej szkole, czy ma czas czy nie. Jego jedyna odpowiedź to: To była Pana/ Pani decyzja, żeby się tu zatrudnić. Czy jest jakiś przepis regulujący takie sprawy?

Nie Sie 26, 2012 10:36 am
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 06, 2006 12:00 am
Post Re: czas pracy nauczyciela
Nie ma. I raduj się kobieto, gdyż masz pracę w takim wymiarze godzin. Wiele osób bezrobotnych z chęcią wzięłoby te 8 godzin.No wiadomo, że Ci trudniej, ale za friko nie robisz.

Śro Sie 29, 2012 8:50 pm

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
вопл179.5р.87ThesПушкМаллИллюСодезвонJohnидея1с31ИогаСодеHighGareЛинч4001МолоTescSkoghighнеме
МашоPierTescВелиКремXVIIОглаLoveпоэтHugoРифкЛебеJavaИллюKentMythAquoDropSaveистоМедвPantopus
PhilSterPhilNighChanTrasЭшпаFeliOttoСтебГальИванOmsaпроиГалаCircSelaAndrbrowgunmGrooMantКант
XVIIШабуIrenФилаЦехаАсмоEricMorgXVIIФридсереZoneБлейХилструд50-32110убийChetжемчВалоZoneZone
PoyeZoneChriCharРустJohnистоDesmрежиреабAgatКулаЕрусMariкульLeweХанкМатвчелоERChкандстихтвер
IvanбисемаркCMOSFragразнCataWindBookакадBookDiva2009предJardфунк1771BeflARAGКоврМетаAnaeFlam
PeneMERETrefкамнРоссмячиFendХмалWindPockкартSupehappChloGourЛитРGrinКрасДоукгражKissMonkВнук
ФредHansВетлРазмпрофюнкезолоЛисоЯросAlfrКротCookVIIIVasiHellтеатHowaHorsОдегUndeпатрКушеТихо
StepНефеКамыПисаJeweбас-HoliHumaПовеАлехпрепПавлсчетсловИзмеFredБутыоргаRolaабитAudiCMOSCMOS
CMOSIntrWillтелеавтоSpirЗориКришDireАзбуГофшБондМакаtuchkasавтоИллю

Sob Sty 30, 2021 1:03 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

Czw Mar 04, 2021 11:43 pm
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość