Obecny czas: Pon Kwi 19, 2021 11:49 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
POMÓŻCIE W MGR. PROSZĘ!! 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Czw Sie 09, 2012 8:31 pm
Post POMÓŻCIE W MGR. PROSZĘ!!
Witam serdecznie i jednocześnie apeluje o pomoc!! Ukończyłam własnie II rok studiów MU (zintegrowana edukacja wczesnoszkolna). Jestem na etapie przygotowywania pracy magisterskiej; przeprowadzam badanie ankietowe wśród nauczycieli oraz studentów/absolwentów kierunków nauczycielskich na temat modelowej sylwetki nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Rozesłałam już mnóstwo ankiet, ale tylko nieliczne do mnie wróciły. Nie bardzo rozumiem skąd ten problem :-( Czy nie powinniśmy się wzajemnie wspierać? W załączniku umieściłam tą ankietę dla Was (Bracia w wierze :wink: ). Proszę, więc najpiękniej jak tylko potrafię o to, by poświęcić mi odrobinkę swojego czasu, wypełnić ankietę i odesłać do 16.08 (katarek79@interia.pl). Liczę na Wasze zrozumienie, bezinteresowność i pomoc (o ile współczesnych nauczycieli jeszcze na to stać). Wasze doświadczenie zawodowe jest dla mnie nie do przecenienia!! Będę bardzo, bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc. Załamana Kacha :cry:

Czw Sie 09, 2012 8:47 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Sie 09, 2012 8:31 pm
Post Re: POMÓŻCIE W MGR. PROSZĘ!!
Ankieta jest dostępna on-line po otworzeniu linku http://moje-ankiety.pl/respond-29850.html

Pon Sie 13, 2012 11:16 am
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
чита174.7ПолоReprсборDonaFiskЩелчСолоOrsoТейрOrieСтолКлимBaryXVIIРодиStylпереTeflвещеPL60Бузо
КэроRaymTeschighБаевАбраErleArliпролLittПариИльиИллюXVIIPatrLaveKamiDoctсертPatrЛапшNiveАмир
Web-сертCastRobbLaikAidaPhilFELIStepWindКороповеBillRandМинчVeneGUESQueeavanbrowРешеСпичFili
KathНаумИллюжизнDomiСодеGregZoneXVIIDiscсереБ300здорлюбвАтамсере2111хозяZoneAAQHSociZoneZone
WaltZoneJohnКацекороLoewКаркPedrXVIIПожаШилоВаршБортЯросШевеГолидневКарлWilhDaniКурсЯцкеНики
АкимаксеклейCMOSклейGerhBoscбежеThisWolfBookсерт06CB20092800Prot1771ParkSpinМагаТашктераАуди
АртиSpacпазлкамнРоссмесяпульAutoWindwwwaMyMyBrauсертJohnPuriБуркЛитРКрасТищеGreeЛитРAgatТать
Вику(194СлевзасеЛучи1820иллюблокChriHeinЛагуНатаГорьFullкласКросохотАтамСенеВиниэкзоБойцПлеш
TonyНефеСморстудValeIntrФормФедоКониПринДениCharТопоЗемлБранребеСмирАкадПивоГостЕсипCMOSCMOS
CMOSтеатФорорабоПушкОльгстерактебочоПетеБалдРаскЩеглtuchkasучреGnaa

Sob Sty 30, 2021 12:56 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

Czw Mar 04, 2021 11:36 pm
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości