Obecny czas: Sob Sie 15, 2020 9:21 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Kurs języka hiszpańskiego w Maladze 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Wto Maj 07, 2013 12:41 pm
Post Kurs języka hiszpańskiego w Maladze
Zachęcam do grupowych wyjazdów na kurs językowy do Malagi.
Wyjazd trwa 8 dni i jest przeznaczony dla młodzieży w wieku 13-18l. Nauczyciel, który zbierze grupę jedzie bezpłatnie.

W programie wyjazdu:
- 20 lekcji języka hiszpańskiego po 45 min
- zakwaterowanie u rodzin goszczących - dodatkowa okazja do praktycznej nauki języka oraz poznania stylu życia i zwyczajów w Hiszpanii.
- zajęcia pozalekcyjne: impreza powitalna z 2 lekcjami salsy lub flamenco (2x30 minut), wizyta z przewodnikiem w centrum Malagi (około 2h), wizyta w ogrodzie botanicznym, gry i sporty na plaży (2h), degustacja paella - słynnej hiszpańskiej potrawy
- wyżywienie

Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Szkoła językowa znajduje się w przepięknej rezydencji w dzielnicy Pedregalejo 150 metrów od plaży. Wszyscy nauczyciele w szkole są native-speakerami, absolwentami filologii hiszpańskiej, którzy ukończyli specjalistyczne kursy w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego oraz posiadają duże doświadczenie.

Koszt wyjazdu od 1610 PLN za osobę.
Więcej informacji na stronie ATAS: http://www.atas.pl/wycieczki_szkolne/wa ... /hiszpania

Wto Maj 07, 2013 12:47 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Maj 22, 2013 8:42 am
Post Re: Kurs języka hiszpańskiego w Maladze
w sumie nawet nie tak szokująco drogo...

Pią Maj 24, 2013 10:06 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pią Sty 11, 2019 6:52 pm
Chciałbym odwiedzić Hiszpanię! Może ctoś powie me dobrą wypożyczalnię samochodów w Maladze?

Pią Maj 17, 2019 12:44 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pią Sty 11, 2019 11:24 pm
Kiedy podróżowałem do Hiszpanii, po raz pierwszy wylądowałem w Maladze. I ja doszedł do takiego wniosku, że najbardziej podobała mi się współpraca z tą wynajem samochodów Malaga Mają dość odpowiednie ceny, biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie samochody są w doskonałym stanie

Pią Maj 17, 2019 1:06 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Gru 26, 2018 2:07 am
Lubię podróżować. W połowie sierpnia lecę do Hiszpanii. Już nawet kupiłem bilety korzystanie z usługi Tickets in Poland;. Myślałem, że lot będzie drogi, jak się okazało - nie. Polecam więc kupić i zarezerwować bilety na tej stronie. Zawsze mają zniżki na wcześniej rezerwację.

Śro Lip 31, 2019 4:25 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Maj 20, 2020 6:41 am
Taki kurs naprawdę może być bardzo ciekawy.Sam na pewno tym się za nie długo zainteresuję.

Śro Maj 20, 2020 6:44 am
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Cze 03, 2020 12:18 pm
Nice. Jeżeli lubisz oglądać całe filmy i seriale online to polecam ten serwis. https://domowe-kino.pl/

Śro Cze 03, 2020 12:23 pm
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Czw Lip 02, 2020 7:50 am
Ja kilka miesięcy temu zdecydowałem się na bardzo dobry kurs wordpress. Jeśli ktoś chce zrobić także taki kurs to na pewno powinien przeczytać bardzo ciekawy artykuł https://jaksierozwijac.pl/kurs-wordpressa/ .Sam już go przeczytałem.

Czw Lip 02, 2020 7:52 am
Profil E-mail

Dołączenie: Sob Lip 04, 2020 8:53 pm
Post Geek Squad Chat
Geek Squad Chat is a well-known tech service provider company in the world. Our experts offer support for all types of technical problems faced in computers, laptops and smartphones. They even provide solutions for home appliances, TV, smart wearable and home theatre. We help our customers in setup, installation, repair, uninstallation, replacement, damage and other issues. Our dedicated support team is always available at your service and assures you for the quick resolutions. Book geek squad chat today and get your device fixed without wasting much time.

geek squad chat with agent
geek squad chat with an agent
geeksquad.com -chat-with-an-agent
www.geeksquad.com chat with agent
geek squad online chat with an agent
geek squad tech support

geek squad chat with agent
geek squad chat with an agent
geeksquad.com -chat-with-an-agent
www.geeksquad.com chat with agent
geek squad online chat with an agent
geek squad tech support

Nie Sie 02, 2020 10:49 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość