Obecny czas: Pią Lut 28, 2020 6:23 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 805 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 81  Następna
Muzycy i Plastycy-jestescie? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Maj 22, 2006 12:00 am
Ludowa Szopka Polska
Przebierańcy Bożonarodzeniowi
Mali Kolędnicy

Pią Paź 20, 2006 9:48 am
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Wrz 22, 2004 12:00 am
Miejscowość: Podkarpacie
Hej hej witajcie :) Pozdrawiam mocno wszystkie nowe osoby na naszym super wąteczku :)
Kiedyś widziałam jakąś stronkę, na której były różnosci , ktore można zoribć z płyt CD. Jeśli ktoś z was ma pod ręką linka na tę stronę, to bardzo bardzo proszę :)
Jak u was dzień nauczyciela? Ja miałam dwie skzoły, a raczej i trzy, licząc, jedną szkołę w dwóch budynkach. Oczywiscie miałam stronę muzyczną... teraz zas czeka mnie i muzyczna i plastyczna oprawa. Na pewno zwrócę sioę z prośbą o pomoc do koleżanek, ktore są naprawde fachowcami w dziedzinie plastyki. Jak juz wiecie, wspominałam, ja jestem fachowcem z muzyki ... a ta plastyka... jest super, ale portrzebuję pomocy Waszej

Pią Paź 20, 2006 5:07 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 18, 2005 12:00 am
Miejscowość: Warmia
Kiedyś widziałam jakąś stronkę, na której były różnosci , ktore można zoribć z płyt CD. Jeśli ktoś z was ma pod ręką linka na tę stronę, to bardzo bardzo proszę :)

Jagodzianko..mówisz - masz.. :lol: Różności z płyt:
http://www.lobzik.pri.ee/modules/news/article.php?storyid=275

Pią Paź 20, 2006 9:58 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Sie 18, 2005 12:00 am
czesc ludziki!!! to ja, zalozyciel tego cudnego topiku
Niestety moglam was tylko czytac ale niestety nie moglam nic napisac bo ciagle cos mi blokowalo haslo. Dzis mi sie udalo-zobaczymy na jak dlugo. W kazdym razie fjnie, ze jescze istniejecie :D

Pią Lis 03, 2006 7:32 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Kwi 05, 2005 12:00 am
Jak miło!! nareszcie! :) witaj po powrocie!!

Nie Lis 05, 2006 1:47 am
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 09, 2005 1:00 am
Miejscowość: Lublin

Kida Jan "Sztuka a swiat dziecka"
(tutaj:Baran Z., Terapeutyczne oddziaływanie sztuki na świat dziecka. W: Sztuka, a świat dziecka. Kida J. (red.) WSP w Rzeszowie. Rzeszów 1991.
oraz
D.Kubacka, Jasiecka, Sztuka jako mozliwość psychoterapeutycznego oddziaływania na dziecko. W:Sztuka, a świat dziecka. Kida J. (red.) WSP w Rzeszowie. Rzeszów 1996.)

Stawecka Anna "Kompensacyjna funkcja działalności plastycznej dzieci przewlekle chorych - propozycja wprowadzenia elementów arteterapii", Edukacja 2003 nr 2.

Stawecka Anna "Twórczośc plastyczna w kompensacji dzieci przewlekle chorych", Wych . Fiz. Zdr. 2004 nr 2.

Może któraś z was dysponuje tymi tekstami - mogłaby skserowac mi treść tych artykułów i wysłać na mój koszt? lub wie, gdzie można je kupić?

Nie Lis 05, 2006 12:02 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 08, 2005 12:00 am
Miejscowość: podkarpackie
Przepraszam Kallys ale nie mogę ci pomóc ale cieszę się, że jesteś. :D

Nie Lis 05, 2006 10:59 pm
Profil E-mail WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Maj 31, 2004 12:00 am
kiedyś znalazłam u Was link do argentyńskiej strony www z której można było sobie wydrukować przeróżne obrazki na różne okazje.
Nie mogę jej teraz znaleźć, szukam konkretnie jakiś wzorów do zrobienia witraży. Jestem opiekunem SU i chciałabym wystroić wszystkie okna na korytzarzu pięknymi witrażami oczywiście zrobionymi przez uczniów.

Z góry dziękuję

Pon Lis 06, 2006 4:03 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 18, 2005 12:00 am
Miejscowość: Warmia
Dziewczyny ja z prośbą do Was,
kiedyś znalazłam u Was link do argentyńskiej strony www z której można było sobie wydrukować przeróżne obrazki na różne okazje.
Nie mogę jej teraz znaleźć, szukam konkretnie jakiś wzorów do zrobienia witraży. Jestem opiekunem SU i chciałabym wystroić wszystkie okna na korytzarzu pięknymi witrażami oczywiście zrobionymi przez uczniów.

Z góry dziękuję
Może to Ci się przyda..

http://cathycreatif.free.fr/techniques.php

Pon Lis 06, 2006 4:17 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 08, 2005 12:00 am
Miejscowość: podkarpackie
Bardzo ciekawe tylko powiedzcie mi czym to jest malowane ?? Jakie to farby ??

Pon Lis 06, 2006 4:30 pm
Profil E-mail WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 805 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 81  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość