Obecny czas: Nie Wrz 20, 2020 10:47 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 807 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 81  Następna
Muzycy i Plastycy-jestescie? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 16, 2005 1:00 am
Miejscowość: Warmia
moje klasy IV i V grają na fletach, dlatego pracuję na podręczniku
" Malowane muzyką " wyd. Nowa Era, gdyż tam jest systematyczne wprowadzanie dźwięków i krótkie melodyjki do grania na lekcji. Najlepsi grają w szkolnym zespole muzyki dawnej ( fletowym). Pozdrawiam wszystkie orkiestry szkolne.

Śro Sie 31, 2005 3:07 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Sie 18, 2005 12:00 am
Ja bede miala tylko cymbalistow wielu, bo na flety to niestety nie ma szans ale i tak dobrze-przestane sie wreszcie nudzic, chociaz zespolu to i tak pewnie jeszcze nie zrobie bo mam duzo jeszcze imprez do zrobienia no i w grudniu koniecznie chce zrobic koncert koled

U mnie dziecieki tez lubia graffiti ale nigdy nie robilam na styropianie, na ktorym robilismy tylko obrazy ze szmatek-fajne

Śro Sie 31, 2005 5:13 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Sie 18, 2005 12:00 am
Mariolaka- a masz takie podklady( one sa chyba ze szkoly Yamaha) przy ktorych fajnie wychodza rozne proste melodyjki.Kiedys robilam w SP koncert i wszystkim sie podobalo. Gdzies chyba jeszcze je mam na kasecie, do tego sa proste nutki

Śro Sie 31, 2005 5:16 pm
Awatar użytkownika

niestety nie posiadam, ale mogłabyś mi dac namiary na wydawnictwo, może jeszcze istnieje, to ściągnę - pewnie się przyda , bo koncerowac pewnie będę.

Śro Sie 31, 2005 5:23 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 25, 2005 12:00 am
Miejscowość: mazowieckie
Kochani, od tego r. szk. bedę uczyła muzyki i plastyki w kl IV i V SP. Jak wcześniej wspomniałam nie jest to moj przedmiot wyuczony. Wczoraj sie dowiedziałam, że dzieci do tej pory korzystały z Rożaka. Nie wiem od czego zacząć..Ale myślę, że jak ktoś z Was kochani przesłałby mi meilikiem kryteria oceniania z muzyki i plastyki oraz rozkłady zajęć, byłabym bardzo wdzięczna...Z góry dziękuję... :)

Śro Sie 31, 2005 6:57 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 26, 2005 12:00 am
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
podaj mi meila to ci jutro wieczorem poślę mój to elkadyn@poczta.fm za w poniedz będę mieć naprawioną nagrywarkę to mogę posłać moje podkłady dla orkiestry m.in 3 kolędy Lulajże, Pójdżmy, Jezus Malusieńki, Oda do radości, Nim świt, Kiedy święci a za 1 msc będę mieć nowe jamahy to nagram wszystkie podstawowe jak Mam chusteczkę, mało nas, trzy kurki itd. Miałam nagrania na kasetach ale mi wcięło. Ja gram z moimi upośledzonymi uczniami dlatego muszę mieć podkłady bo nie jestem w stanie grać jednocześnie na organach i flecie i wierzcie mi że dzieciaki szybko łapią. Na cymbałkach gram literkami które duże i wyraźne mają przyklejone - te fabryczne są malo czytelne, a na fletach po prostu mnie naśladują patrząc jakie zatykam otwory. Po kilku razach zapamiętują i naprawdę są z siebie dumne

Śro Sie 31, 2005 8:11 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Na styropianie najpierw rysuja kontury grubym flamastrem a potem wypełniają zwykłymi plakatówkami tyle że gęstymi albo 2 razy poprawiają nie jestem plastykiem więc nie wiem czy dobrze robię ale wzory zbieram od koleżanek z przedszkoli. Fajne miałam prace gdy malowaliśmy na grysiku- najpierw grysik przykl na kartkę a potem puszczaliśmy zakraplaczem krople farb które rozchodziły się na kartce jak fale w jeziorze po wrzuceniu kamyka - abstrakcja ale fajna

Śro Sie 31, 2005 8:18 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Kwi 05, 2005 12:00 am
Chudziak :) wielkie ci dzieki sle za ten watek :) wroce do niego i wszystkich Literkowych juz w pt po poludniu albo w sobote. Bardzo nad tym ubolewam, bo siedze zagrzebana w wykonczeniu projektu, a ze spiewam, maluje i jeszcze klikam, to przypadlo mi w udziale wklikanie calego projektu w generator. Ja tu wroce :) ale BARDZO SIE CIESZE ZE NIE JESTEM SAMA :)
Pozdrawiam spiewajaco :) i maluje dla Was gwiazdki na niebie :)

Śro Sie 31, 2005 8:19 pm
Awatar użytkownika

Chudziak w sklepie muz w Bytomiu dostałam flety plast Honerki po 16 zł, nie fałszują i bardzo łatwo się na nich gra otwory są tak zrobione że dzieci z łatwością je zatykają a co najważniejsze stroją z innymi instrumentami i ze sobą

Śro Sie 31, 2005 8:22 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Batuta, jesli nie problem , to ja równiez poroszę o podłady do prostych melodyjek. Mój mail to: mariolaka@o2.pl. Z góry bardzp dziekuję
i pozdrawiam.

Śro Sie 31, 2005 8:35 pm
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 807 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 81  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości