Obecny czas: Nie Wrz 20, 2020 9:25 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 807 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 81  Następna
Muzycy i Plastycy-jestescie? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Sie 18, 2005 12:00 am
Pomyslowa jestes, mysle, ze postaram sie to wykorzystac ale chyba jednak nie na pierwszych lekcjach, troche poczekam, pozdrawiam

Wto Sie 30, 2005 6:21 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Wrz 22, 2004 12:00 am
Miejscowość: Podkarpacie
Witajcie........... :) Jeszcze nie zdążyłam przeczytac całego wątku, a jestem już bardzo szczesliwa, że jest nas tyle :)
Ja uczyłam przez cały czas w gimnazjum muzyki :) W tym roku zmieniłam miejsce pracy, miejsce zamieszkania. wogle wszystko i zaczynam pracę w podstawowce. Czy ktoś z was dysponje może jakimiś pmlanami wynikowymi do podstawówki z muzyki???? tam gdzie zaczynam pracę, dzieciaki uczą się z podrećzników wsip-owskich.
Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc byłabym baaardzo wdzieczna :)
POzdrawiam cały watek

Wto Sie 30, 2005 8:35 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Wrz 22, 2004 12:00 am
Miejscowość: Podkarpacie
AAAAAaa i jeszcze jedno. skoro tyle nas tutaj skupia się nauczycieli muzyki z całej Polski, to może spotkam tutaj kogoś znajomego ze studiów?
Kończyłam studia zaoczne w Cieszynie w 1995 r na wychowaniu muzycznym.....
Cudownie wpsominam czas studiów......... Mam nadzieję, ze dzięki temu forum spotkam znajomych, z ktorymi kontakt urwal się, jak i nowych znajomych, z ktorymi bedziemy wymienica się doświadczeniami....:)
Jeżeli chodzi o sprawy imprez dodatkowych. to ja w mojej szkole robiłam konkurs Idola. Cieszył się wiewlką popularnością.. w rezultacie rozniosło się nawet po innych szkołach, ze u nas był idol....:) Nawet martwiłam się, czy sam Wojedwódzki do mnie nie przyjedzie z pozwem sądowym :D
Pozdrowionka.

Wto Sie 30, 2005 8:54 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sie 30, 2005 12:00 am
Miejscowość: Lubliniec
Witam wszystkich Plastycznych Muzyków i Spiewających Plastykow. Widzę,ze wielu z nas czuje potrzebe, aby sie kontaktowac.Jestem muzykiem uczacym rowniez plastyki w SP.Pracuje na podrecznikach z MACa i chwale je sobie, chociaz kazdy podrecznik ma rowniez swoje minusy.Pozdrawiam cala orkiestre plastyczna!!!

Wto Sie 30, 2005 9:54 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sie 28, 2005 12:00 am
Miejscowość: Augustów
:D Witajcie! mam dobry pomysł na lekkie zaczęcie zajęć ze starszakami w gimnazjum: TATUAŻ. Na czasie i większość wciąga. Młodziak odrysowuje swoją dłoń na kartce (wbrew pozorom jest to dla nich wielka frajda) i na niej wykonują wymażony tatu. Można Modyfikować pomysł np odrysować głowę (musi pomuc kolega z ławki) i wyrazić emocje. Itd, itp.
Chudziak chcesz jeszcze PSO?

Śro Sie 31, 2005 12:03 am
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sie 29, 2005 12:00 am
Miejscowość: wielkopolska
TATUAZ mi się podoba - można by go zrobić w wersji maxi na dużych arkuszach (obrysować zamiast dłoni cień całaj postaci dowolnie poskręcanej) - a potem wystawa korytarzowa całej klasy....fajny pomysł, wiecej takich podsyłajcie

Śro Sie 31, 2005 7:11 am
Profil E-mail YIM WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Sie 18, 2005 12:00 am
Jagodzianka-juz pisalam o planie wynikowym-znajduje sie na stronie www.wsip.pl ( nie wiem jak do SP, bo jest do gimnazjum ale pewnie jest) pozdrawiam

Pomysl z tatuazem jest dobry- na pewno wyprobuje

A ja wlasnie zakupuje dzwonki i bedzie wielka orkiestra :lol:

Śro Sie 31, 2005 2:07 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 26, 2005 12:00 am
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Chudziak to wspaniale nareszcie witaj w klubie. Nie zapomnij o fletach wbrew pozorom nie są trudne do opanowania. ODZYWAJCIE SIĘ WIELKIE ORKIESTRY LITERKOWEJ STRONY

Śro Sie 31, 2005 2:56 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 26, 2005 12:00 am
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Pomysł z tatuażem świetny. Ja od dawna robię z moimi grafiti na styropianie a w tym roku ozdobimi naszą klasopracownię - jak nie wyjdzie to się zamaluje

Śro Sie 31, 2005 2:58 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sie 29, 2005 12:00 am
Miejscowość: wielkopolska
A czym malujesz na tym styropianie? Na ścianach robiłam już grafiti przed malowaniem pracowni - ale "nasze kochane słoneczka" poczęły dopisywać świństwa i malowanie tym samym zostało przyspieszone

Śro Sie 31, 2005 3:06 pm
Profil E-mail YIM WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 807 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 81  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość