Obecny czas: Wto Lut 25, 2020 5:23 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 805 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 81  Następna
Muzycy i Plastycy-jestescie? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Paź 23, 2003 12:00 am
Miejscowość: Polska
A co sądzicie o wyd. MAC?-"Sztuka w zasięgu ręki"? Czy ktoś pracował z teczką ćwiczeń dla ucznia?

Śro Sie 24, 2005 6:43 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Paź 23, 2003 12:00 am
Miejscowość: Polska
A co sądzicie o wyd. MAC?-"Sztuka w zasięgu ręki"? Czy ktoś pracował z teczką ćwiczeń dla ucznia?

Śro Sie 24, 2005 6:46 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lip 05, 2004 12:00 am
Miejscowość: Górny Ślask
Dziewczyny mam wielką prosbę. Nie jestem plastykiem ani muzykiem, tylko pedagogiem specjalnym. I właśnie dowiedziałam się, ze bede mieć muzykę w klasie V, VI i I gimnazjum (szkoła specjalna) 8O, ponieważ w szkole nie ma muzyka z kwalifikacjami, a ja ponoć jestem umuzykalniona 8O (według dyrekcji). Owszem zaśpiewać zaspiewam, ale grać na niczym nie potrafię, a nuty znam piate przez dziesiąte.
Jeżli mogłybyscie podzielic się swoimi planami wynikowymi (które posłuża mi za wzór) albo dać namiary na linki, to postaram się odwdzieczyć.
Z góry dziekuję :D

Śro Sie 24, 2005 8:48 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Sie 18, 2005 12:00 am
Sa takie ksiazki-scenariusze lekcji do SP i Gimnazjum: Swiat Muzyki -tu znajduja sie tez plany wynikowe"(ale np w gimnazjum nie ma standardow, co u mnie jest wymagane- nie wiem jak w SP)

Czw Sie 25, 2005 1:40 pm
Awatar użytkownika

No artystyczne leniuszki! Co z Wami?! Kto ma jakis fajny pomysl?Przejadly mi sie troche kolka plastyczne, chorki, kiermasze i wystawy-moze ktos rzuci jakis nowy pomysl?

Czw Sie 25, 2005 1:46 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 16, 2005 1:00 am
Miejscowość: Warmia
:( dlaczego nie ma muzyków :cry: - odezwijcie się, bowiem plastyka dla mnie jest przedmiotem dolepionym. Czy znacie inne wydawnictwa z półplaybackami niż GAWA do wykorzystania w szkole :?:

Czw Sie 25, 2005 8:52 pm
Awatar użytkownika

Jak to nie ma muzykow? Ja nim jestem nawet z wyksztalcenia(z zamilowania tez plastyk) ale niestety muzyka jest traktowana jak zlo konieczne i niewiele tu dobrego. Oprocz Gawy nie znam wydawnictwa, ktore ma polplaybacki-czasami cos kombinujemy ze znajomymi i czasami udaje sie cos znalezc (czyt. sciagnac z internetu).Sa to takie znane podklady jak np Wiec chodz pomaluj moj swiat itp ale niestety za duzo to nie ma... :cry:

Czw Sie 25, 2005 9:25 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 16, 2005 1:00 am
Miejscowość: Warmia
:oops: sorki chudziak, ale wszyscy pisali jedynie o plastyce i jakoś mi umknęło. Czyli nic dla nas nie ma, a już myślałam, że jestem do tyłu z nowościami. Może w przyszłości coś się pojawi :)

Pią Sie 26, 2005 9:57 am
Awatar użytkownika

Moze dolaczy tu troche wiecej muzykow wtedy bysmy mogli wymienic sie tym co kto ma

Pią Sie 26, 2005 4:25 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Kwi 14, 2005 12:00 am
Miejscowość: świętokrzyskie
Halo, halo - gdzie wymiany pogladów i cudowne pomysly? Kto będzie prowodyrem?

Pią Sie 26, 2005 7:24 pm
Profil YIM
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 805 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 81  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość