Obecny czas: Wto Lut 25, 2020 4:07 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 805 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Następna
Muzycy i Plastycy-jestescie? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Sie 18, 2005 12:00 am
olga-spadlas jak z nieba! Ja robie wlasnie dyplomowanego-moze podpowiesz co ciekawego robilas w ramach dyplomowanego, moze cos mi lub innym sie przyda. Kazda rada muzyczno-plastyczna cenna-dzieki z gory :D

Wto Sie 23, 2005 7:15 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Kwi 14, 2005 12:00 am
Miejscowość: świętokrzyskie
Ja również służę pomocą w sprawach awansu - od 11 lipca jestem DYPLOMOWANA - zapraszam do współpracy :czat:

Wto Sie 23, 2005 10:00 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Renata, wlasnie widzialam twoj plan-chyba byl niezly! A moze mi napiszecie czy ktos z was pisal PRZ wg 5.1 czy 8.1,bo widzialam tylko 2 takie i dalej nie wiem czy moge napisac tylko wg tego.I napiszci jakies przykladowe imprezki muzyczne lub plastyczne-byc moze skorzystamy z waszych pomyslow-pomagajcie nam biedaczkom :cry: :P

Wto Sie 23, 2005 10:09 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 16, 2005 1:00 am
Miejscowość: Warmia
Fajnie! Wszyscy się przedstawili i co dalej? Może mała wymiana doświadczeń:
np. z jakich podręczników uczycie, może ktoś z Was zna inną oficynę wydawniczą( wysyłkową) niż GAWA z podkładami piosenek ( nie każdy jest szczęśliwym posiadaczem instrumentu w szkole - a radzic sobie trzeba) itp. sprawy :?: :)

Śro Sie 24, 2005 3:42 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 16, 2005 1:00 am
Miejscowość: Warmia
Zapomniałam dodac, że również jestem od sierpnia nauczycielem dyplomowanym :D

Śro Sie 24, 2005 3:44 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Kwi 14, 2005 12:00 am
Miejscowość: świętokrzyskie
Ja pracuję na podręcznikach WSiP-u i przyznam, że wspołpraca z tym wydawnictwem bardzo dorze mi się układa (chodzi mi o plastykę). Dostaję bezpłatny biuletyn, przewodniki metodyczne i inne cenne, przydatne w pracy materiały. Jeżeli chodzi o odpowiedź dla chudziaka to powiem szczerze,że z plastyki w swojej teczce umieszczone miałam tylko zajecia dodatkowe jakie prowadzilam w szkole (tj.: koło plastyczne) i program do tych zajęć. Cała moja teczka to nauczanie zintegrowane. Plastyka to mój dodatkowy przedmiot, ale o tym pisalam już wcześniej. Wcale to nie oznacza, że jestem mniej zainteresowana współpracą i miłymi pogawędkami w tym temacie. :D :P :) :wink:

Śro Sie 24, 2005 4:21 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

a uczy ktos w gimnazjum? U mnie np dziecieki nie maja ksiazek, bo jakie mieliby kupic jak rok maja pladtyke a rok muzyke? Co do Wsip, to jak pracowalam w SP to tez korzystalam z ich ksiazek i chyba dla mnie sa najlepsze-chociaz ja zawsze korzystam z tysiaca innych.No to kto jest z gimnazjum?

Śro Sie 24, 2005 4:32 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Paź 23, 2003 12:00 am
Miejscowość: Polska
Witam! Bardzo się cieszę, że odezwali sie plastycy i muzycy. Do tej pory uczyłam plastyki w kl. IV-VI -w tym roku doszła mi w gimazjum. Napiszcie, z jakich podręczników korzystacie w gimnazjum. Dyplomowałam się w lipcu- służę pomocą... :P POZDRAWIAM :P

Śro Sie 24, 2005 5:34 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Ja korzystam najczesciej z plastyki Stopczyka, czesto zagladam tez do podr.Sztuka-J Ciesielska i oczywiscie gazet typu galeria sztuki itp. Ostatnio zakupilam fajne ksiazki-Encyklopedia obrazu i Jak czytac malarstwo. Czasami mam problemy z dzialaniami plastycznymi-mam wrazenie ze przez te poobcinane godziny dzieciaki coraz mniej potrafia cos tworzyc-czasami mile zaskocza ale czsem to rece opadaja

Śro Sie 24, 2005 5:53 pm
Awatar użytkownika

A do dyplomowanych i calej reszty! Napiszcie jakies ciekawe pomysly co robicie z dzieciakami-moze jakis fajny konkurs, ciekawe prace moze cos jeszcze innego :D

Śro Sie 24, 2005 5:54 pm
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 805 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość