Obecny czas: Czw Paź 01, 2020 7:00 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
szkolenie: PODSTAWY FIZJOTERAPII W NEUROLOGOPEDII 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Pon Sty 21, 2013 5:39 pm
Post szkolenie: PODSTAWY FIZJOTERAPII W NEUROLOGOPEDII
dlaczego coraz więcej niemowląt rodzi się z asymetrią napięcia mięśniowego
- czy dziecko z tego wyrośnie, czy potrzebna jest pomoc fizjoterapeuty
- w jaki sposób asymetria całego ciała wpływa na rozwój mięśni twarzy u dziecka
- czy asymetria twarzy utrudnia dziecku jedzenie
- w jaki sposób nierówne napięcie mięśni twarzy i jamy ustnej powoduje wady wymowy
- jak rozpoznać, że problemy wymowy u kilkuletniego dziecka zależą od przetrwałej asymetrii twarzy

Odpowiedzi na te i inne nurtujące logopedów pytania, rodzące się, gdy mamy do czynienia z małym dzieckiem udzieli doświadczona w tym temacie fizjoterapeutka "od niemowląt i dzieci" pani mgr Ewa Baranowska.
Oprócz tego pani Ewa Baranowska - posiadająca wiedzę medyczną w zakresie rehabilitacji ruchowej - nauczy podczas szkolenia jak masować dziecku buzię, w jakim kierunku, z jaką siłą, gdzie można uciskać, gdzie nie powinno się tego robić, w jaki sposód odszukać stawy żuchwowo- skroniowe i przekaże wiele innych, bardzo potrzebnych w pracy na mięśniach informacji i umiejętności.
Po tym szkoleniu logopeda nie będzie się obawiał, że nie potrafi pomóc małemu dziecku, które wymaga pracy na jego mięśniach twarzy.
Szkolenie zaplanowane jest 02 MARCA 2013, w godz. 9.00 - 16.00 we Wrocławiu. (Hala Orbita, ul. Wejherowska)
Koszt szkolenia to 200 zł lub 300 zł od dwóch osób
Zgłoszenie należy wysłać ze strony internetowej organizatora szkolenia Ośrodka Edu- Logos http://www.edulogos.pl/
Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Wto Sty 22, 2013 11:35 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Nie Kwi 26, 2020 6:02 pm
Post Re: szkolenie: PODSTAWY FIZJOTERAPII W NEUROLOGOPEDII
Różnego typu szkolenia są dostępne w firmie http://specjalista.edu.pl/ i to za nie wielkie pieniądze. Ja szkoliłem się u nich jakiś czas temu, poziom jest naprawdę wysoki, ale mimo to wszystko udało mi się nauczyć, ciesze się, że do nich trafiłem.

Czw Sie 06, 2020 7:44 pm
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość