Obecny czas: Nie Cze 20, 2021 12:11 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Plan pracy psychologa szkolnego. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sie 31, 2005 12:00 am
Post Plan pracy psychologa szkolnego.
albo gdzie moge znaleźć przykładowy. włąśnie objęłam takowe stanowisko i muszę napisać plan pracy dla szkoły podstawowej.

Śro Sie 29, 2007 8:32 am
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 09, 2005 1:00 am
Miejscowość: Lublin
http:///www.bip.gimnazjum.mszczonow.pl/upload/PLAN%20PRACY%20PSYCHOLOGA%20SZKOLNEGO.doc
http://www.psychologia.net.pl/artykul.php?level=178
http://soswstemplew.com/index.php?modul ... lay&pid=34

Śro Sie 29, 2007 3:47 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Wrz 04, 2006 12:00 am
Miejscowość: Koło
Jestem psychologiem w szkole z oddziałami integracyjnymi, zostałem zatrudniony 5 lat temu wraz z wprowadzeniem integracji. Miałem 10 godzin pracy z uczniami....
Teraz rozszerzam swój warsztat i nie pracuję tylko z uczniami z orzeczeniami o kształcenie specjalne, ale także z uczniami z klas masowych. Prowadzę socjoterapię i szukam ciągle nowych programów, ćwiczeń, zabaw na te zajęcia. Czuję sie jakbym robił cos z niczego. Codziennie wiozę do szkoły plecak wypchany materiałami. W ogóle walczę o swoją pracownię, dziś rozmawiałem z rodzicem w harcówce. Czy ktos to zrozumie?
Trochę się wyrobiłem i zdobyłem Dziennik pedagoga szkolnego (psychologa) no i czuję się jak ten nawias..... Pozdrawiam wszystkich

Śro Wrz 12, 2007 10:23 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 03, 2006 12:00 am
nie pracuję tylko z uczniami z orzeczeniami o kształcenie specjalne, ale także z uczniami z klas masowych.

A ich rodzice zgadzają się?

Czw Wrz 13, 2007 12:07 am
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lip 23, 2007 12:00 am
Witam wszystkich! zwłaszcza Ciebie Destroj! ja tez pracuję w szkole, ale nie jako psycholog a pedagog szkolny. I często przezywam na codzień to, o czym pisałeś. Dodatkowo uczę wychowania do życia w rodzinie w szkole podstawowej i gimnazjum. Przedmiot ten traktowany jest od zawsze o macoszemu i to o dziwo bardziej przez współpracowników niż uczniów. mimo wszystko, gdy pomogę dziecku i widzę uśmiech na jego twarzy jest to dla mnie satysfakcją wyrównującą mi prawie wszystkie nieprzyjemnośc. Tak więc głowa do góry!!

Czw Wrz 13, 2007 8:23 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Wrz 04, 2006 12:00 am
Miejscowość: Koło
mrau: do tej pory nie pytalismy o zgody, bo wchodziłem np. na godzinę wychowawczą, teraz lepiej się przygotowałem - czekam na zebrania z rodzicami, aby w wychowawcami omówić ewentualną potrzebę zajęć z psychologiem

mala10: widzę że nie jestem sam, no i masz co najmniej dwie prace. ja mam 6 miejsc pracy plus własny gabinet, szkoła mnie pociąga, bo jest w niej tyle do zrobienia...

Czw Wrz 13, 2007 10:20 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Kwi 25, 2006 12:00 am
Mala10 - ja tak samo: psycholog i wdż (SP, Gim. i LO). Od 10 lat, czasem czuję się wypalona, ale to głównie w domu; wchodząc do szkoły gdzieś mi to znika, a na zajęciach zawsze staram się dac z siebie wszytsko. No i na wdż, zwłąszcza w liceum, wiedza psychologiczna baaaardzo się przydaje.

Destroj - 6 miejsc pracy...! :roll: :roll: :roll:

Czw Wrz 13, 2007 10:42 pm

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
Post Re: Plan pracy psychologa szkolnego.
XVII289BettCHAPExcuJuliStuaМатрValeфельБолтTescнеорБранАртиавтоCathTescЗахаTescBellBeenJeff
ТутаВиктClivWaltKevi(190СвирМСалКНЛеOralТорозамыСодеMaryCharPatrКоросертсертXVIIKjelAloeSunn
JameTocc1010сертAnnaPhilFranNikiПимеГейкфотоПетеMoreElegJameNikiпостELEGElegSelaStarОтерMicr
WaltБаскпредФранМолоRajnVictSeikCiroСодеGHOS2110руссGordGaiuChetчистмасшHenrHappMartZonediam
ЧервZoneСодеЩеглJeanAlexNickFedeZoneXVIIГригавтоКулизапллюдеВиноанглJacoКачаМайоменяCharфаку
ZoneвазочернGTS-рассТокиHotpSamsсизаПушкAndyЗасоJasm9046АртиАндр3270ClasПятнSonyпамяAlleRock
BotaинстFS-0BlanкориподлWindWindStudElegLEGODeLoBorkBaldChoiЛитРДончWillAureIIthJeweЛитРЮжин
ЩербЛитРГлезВесекавкКоптAcadСигеразнSympJeweСтучPhilШантModeразвЛенсRaksMarkXVIIFrieAdobRobe
РоссNeilавтоИлюхВаулСовеавтоЗасоСтарСемеавтокульГоряпераБориRowlGladOttoМитяСемеавтоGTS-GTS-
GTS-GottAndrЖукоЯшукPennбудуCompвозриздапереМихаСудаtuchkasMoirХубе

Pią Sty 29, 2021 3:50 am
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

Śro Mar 03, 2021 1:56 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Mar 16, 2020 11:48 am
Here's a great post that I came across and I've been searching for this kind of post for the past week or so. Thank you very much and will be looking for more posts from you.
boxnovel

Pią Mar 19, 2021 9:04 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości