Obecny czas: Śro Lip 15, 2020 8:25 am
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Konkurs Pedagog Roku 2012 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Wto Lip 29, 2008 12:00 am
Posty: 814
Post Konkurs Pedagog Roku 2012
Pedagog Roku 2012
Pochwal się swoimi sukcesami!


Redakcja miesięcznika „Głos Pedagogiczny” zaprasza do udziału w konkursie na Pedagoga Roku 2012. W konkursie może wziąć udział każdy pedagog zatrudniony w szkole podstawowej, gimnazjum, szkole ponadgimnazjalnej, poradni psychologiczno – pedagogicznej lub innej placówce oświatowej, który chciałby się pochwalić swoimi sukcesami w jednej z trzech kategorii:
- Praca z uczniem,
- Współpraca z rodzicami,
- Współpraca ze środowiskiem lokalnym.

Uczestnictwo w konkursie polega na przedstawieniu projektu zrealizowanego przez pedagoga w ramach pracy z uczniem, współpracy z rodzicami lub współpracy ze środowiskiem lokalnym. Projekt przedstawiany jest w formie opisu merytorycznego oraz załączników – narzędzi, które zostały wykorzystane podczas realizacji projektu (np. scenariusze, karty pracy, arkusze diagnostyczne).
Nadesłane projekty zostaną ocenione przez jury złożone z autorytetów świata edukacji pod kierownictwem Redaktor Prowadzącej „Głos Pedagogiczny” Małgorzaty Łoskot. Jury podczas oceny weźmie pod uwagę w szczególności: zgodność z tematyką konkursu, kreatywność i oryginalność podjętego działania oraz wykorzystane narzędzia, efekty podjętych działań dla osób, do których zostały skierowane.
Laureaci konkursu otrzymają zaproszenie na VII Kongresu dla Pedagogów i Psychologów Szkolnych, podczas którego otrzymają nie tylko statuetkę dla Pedagoga Roku 2012, ale również atrakcyjne nagrody dla siebie i placówki, którą reprezentują. Dodatkowo placówka, w której zatrudniony jest pedagog, otrzyma znak jakości w jednej z trzech kategorii: „Szkoła przyjazna uczniom”, „Szkoła przyjazna rodzicom”, „Lider współpracy z rodzicami” i otrzymują dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Nie ukrywaj swoich swoich sukcesów!
Pozwól się za nie nagrodzić!


Zgłoś swój udział:

Krok 1: Wypełnij Kartę zgłoszeniową zamieszczoną w bieżącym numerze „Głosu Pedagogicznego” lub na stronie http://www.glospedagogiczny.pl - zakłądka Pedagog Roku.
Krok 2: Opisz podjęte przez siebie działania wraz z efektami dla osób, do których zostały skierowane (do 2 stron w Wordzie). Do opisu dołącz od jednego do pięciu załączników – narzędzia, które zostały wykorzystane podczas realizacji działania (np. scenariusze, karty pracy, arkusze diagnostyczne).
Krok 3: Kartę zgłoszeniową wraz z opisem działań, załącznikami oraz krótką notką o sobie (do 500 znaków ze spacjami w Wordzie) prześlij pocztą: Wydawnictwo Forum Sp. z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań lub mailem: redakcja@glospedagogiczny.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 30 września 2012r.

_________________
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...


Pią Maj 25, 2012 2:02 pm
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
aktualizacja stron internetowych