Obecny czas: Wto Sty 28, 2020 8:51 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Koncepcje w zintegrowanej edukacji przedszkolnej w Polsce 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Mar 12, 2005 1:00 am
Miejscowość: Podhale
Post Koncepcje w zintegrowanej edukacji przedszkolnej w Polsce
Hej,
Zaczęłam studia podyplomowe metodą e-larningową, ale mieszkam i pracuję w przedszkolu za granicą. Mam problem z opanowaniem jednego przedmiotu - Nowe koncepcje w zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Masa teorii - dostałam tylko jakieś artykuły i fragmenty książek do druku, długa lista literatury, do której nie mam jak dotrzeć. Dostałąm 3 zadania i jedną pracę do napisania.
1. Wymień i opisz dwie wybrane koncepcje w zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej w Polsce.
2. Wymień i opisz dwie wybrane koncepcje w zintegrowanej edukacji przedszkolnej w Polsce.
3. Wymień i opisz po jednym przykładzie nowych koncepcji w zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej na świecie.

Praca zaliczeniowa: „Wykorzystanie nowych koncepcji w zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Polsce i na świecie- podobieństwa i różnice”.

Ktoś ma może jakieś sugestie czy wskazówki? Siedziałam nad tym 2 ostatnie dni i mam nadal problem głównie z pytaniem nr 2. O jakie koncepcje może chodzić? Bo metoda to nie koncepcja.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc.
Kasia

Nie Maj 20, 2018 4:31 pm
Profil YIM WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość