Obecny czas: Śro Sie 05, 2020 3:04 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
numerownie jednostek edukacyjnych w dzienniku 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Czw Wrz 13, 2012 12:18 pm
Post numerownie jednostek edukacyjnych w dzienniku
Witam! Drogie koleżanki, proszę o pomoc! Czy muszę w dzienniku lekcyjnym numerować kolejno zajęcia edukacyjne? Pracuję w klasie III na podręcznikach MAC Nasza klasa. W rozkładach materiału znajduje się numeracja poszczególnych edukacji. Moja dyrekcja tego nie rozumie i nie wie na jakiej zasadzie może mnie z realizacji podstawy rozliczyć. Co robić?

Czw Wrz 13, 2012 12:27 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sie 20, 2003 12:00 am
Miejscowość: Polska
Post Re: numerownie jednostek edukacyjnych w dzienniku
Numerowanie w dzienniku edukacji pozwala sprawdzić ile ich się zrealizowało naprawdę, bo przecież czasami jakaś edukacja może "wypaść" i zapis w rozkładzie nie będzie adekwatny do tego co się zrobiło.
U mnie numerujemy już 3 rok i nie stanowi to żadnego problemu, a i nam (nauczycielkom) łatwiej udowodnić, że spełniło się minimum godzin z podstawy.

Czw Wrz 13, 2012 2:01 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Wrz 13, 2012 12:18 pm
Post Re: numerownie jednostek edukacyjnych w dzienniku
Dzięki za odpowiedź. Ja też te edukacje numeruję, nie mam z tym problemu, ale dyrekcja twierdzi, że ma to być zgodne z rozkładem materiału. Rozkład mam z przewodnika. Sama sobie reguluję jakie edukacje w jakie dni realizuję. Wiem, że w tygodniu musi się zgadzać liczba godzin. Tak naprawdę nie wiem o co jej chodzi.

Czw Wrz 13, 2012 2:39 pm
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość