Obecny czas: Nie Sty 26, 2020 8:07 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Program do zajęć artystycznych w gimnazjum 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Wrz 18, 2006 12:00 am
Post Program do zajęć artystycznych w gimnazjum
Może już ktoś ma wlasny program do zajęć artystycznych w gimnazjum (chodzi mi o tę plastyczną część), bo niestety żadne wydawnictwo nie zdążyło z opracowaniem programu. A może tylko ja nie znalazłam...? Pozdrawiam wszystkie literki i proszę o pomoc! Zostawiam adres odezwijcie sie!
luhosa@poczta.onet.pl

Nie Sie 02, 2009 11:45 am
Awatar użytkownika

Post Re: Program do zajęć artystycznych w gimnazjum
Nowa podstawa programowa mi spac nie daje, bo pasuje w poniedzialek jakis program do zajec artystycznych przedstawic i tak sobie śledzę podstawę programowa z plastyki i zajec artystycznych i okazuje się, że tak wlasciwie nie ma zadnej roznicy! Wiec smialo mozna jakis program z plastyki dosotosowac do zajec artystycznych... Po co na nowo odkrywac Amerykę skoro mądrzejsi od nas też nie potrafią nic nowego wymyślić tylko się powtarzają...?

Śro Sie 19, 2009 2:17 am
Awatar użytkownika

Jakoś nikt nie zgłasza się do mnie z gotowymi programami więc sama coś wymyśliłam! Mam gotowy już program do rysunku, a w głowie pomysł na program "projektowanie odzieży"! :idea: :lol:

Pią Sie 28, 2009 3:03 pm

Dołączenie: Czw Cze 04, 2009 9:15 pm
Witaj!jestes tam jeszcze??? jak napisalas ten program? tzn. taki rozbudowany jak do plastyki czy raczej jako rozkład materiału??? z góry dziękuje za odpowiedx

Pią Sie 28, 2009 4:36 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Opracowanie programu oznacza że nauczyciel:
1.uszczegóławia cele zawarte w podstawie programowej i wskazuje odpowiadające im osiągnięcia ucznia
2. porządkuje zgodnie z wlasną koncepcją treści kształcenia (ta część wygląda więc jak rozkład materiału)
3. wybiera i proponuje formy i metody pracy z uczniami stosownie do treści, kształconych umiejetności potrzeb i preferencji uczniów, własnych predyspozycji i potrzeb szkoły
4 planuje sposób i kryteria oceniania (jak w przedmiotowym systemie oceniania
Tak mówi teoria i ja się tego starałam trzymać. Do tego jesczze aby praca przebiegała sprawnie trzeba sobie plan wynikowy stworzyc ale jesli program zawiera te wszystkie punkty jest to juz kromka z masłem...:)
Pozdrawiam i życzę powodzenia... :)

Nie Sie 30, 2009 11:19 pm
Awatar użytkownika

Na stronie wydawnictwa MAC ukazal sie program do zajec artystycznych w gimnazjum "architektura". Uważam że jest calkiem niezly. Ale muszę się pochwalić, że te programy, które ja napisalam wcale nie sa gorsze....

Czw Wrz 03, 2009 4:26 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 30, 2007 12:00 am
Wszędzie tylko plastyka... a gdzie muzyka :( program napisałam co prawda posklejałam z innych więc chyba może być teraz męczę się z rozkładem :( pozdrawiam wszystkich artystów!!!

Nie Wrz 06, 2009 1:16 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 30, 2007 12:00 am
no i napisałam swój program z zajęć artystycznych z muzyki :) jeszcze rozkład z planem wynikowym i mam jedno z głowy :) potem to opublikuje :) pozdrawiam artystów

Pon Wrz 14, 2009 12:20 am
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość