Obecny czas: Nie Kwi 18, 2021 2:07 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Gdzie na wakacje? 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Sob Lip 11, 2020 7:18 am
Post Re: Gdzie na wakacje?
Przykładowo do mnie przemawiają tego typu https://ctpoland.com.pl/wycieczki/singa ... poczynkiem wycieczki. Generalnie uwielbiam podróżować, poznawać nowe rejony, kultury, kuchni etc. A tego typu wycieczki, to już coś.

Wto Sie 25, 2020 9:04 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Wrz 02, 2020 7:34 pm
Oczywiście na wakacje zawsze powinniśmy znaleźć chociaż ten tydzień czasu. W tym roku można znaleźć wiele ciekawych ofert więc trudno nie skorzystać. Nie wiem jak Wy ale ja zawsze kilka miesięcy wcześniej muszę zaopatrzyć się w potrzebne na wyjazd rzeczy. Długo się zastanawiałam jaki strój kąpielowy wybrać dlatego też czytanie kobiecych for to było swego rodzaju hobby przez pewien czas :) W końcu zdecydowałam się na strój kąpielowy jednoczęściowy z kolekcji Gatta - https://www.gatta.pl/pl/stroje-kapielow ... czesciowe/ Doszłam do wniosku, że będzie w stanie lepiej zamaskować drobne niedoskonałości mojej figury.

Śro Wrz 09, 2020 9:07 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pią Maj 01, 2020 2:10 pm
Witam polecam sprawdzić https://ugrubego.pl atrakcyjne ceny i fajna lokalizacja. Bardzo dobra kuchnia co dla mnie jest istotne. Duży parking, miejsce na grill bardzo miła atmosfera.

Pią Wrz 11, 2020 1:22 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Cze 02, 2020 2:32 pm
Mojemu kochanemu przyjacielowi powiedziałem że na pewno bardzo dobrze zrobi jak pojedzie na wakacje do atrakcje turystyczne małopolska .Sam w tym miejscu byłem i wspominam to do dziś.

Wto Wrz 22, 2020 6:19 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Nie Kwi 26, 2020 6:02 pm
Jeśli lecicie gdzieś na wakacje, to warto ubezpieczyć bagaże oraz lot, aby się nie rozczarować. My zawsze ubezpieczamy lot, tym bardziej teraz w czasach pandemii. Myślę, że warto kupować takie usługi, aby później nie być rozczarowanym, my kupujemy zawsze ubezpieczenia w firmie https://ubezpieczenieturystyczne.online/

Czw Lis 12, 2020 8:18 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Lis 16, 2020 5:28 pm
Bardzo dobre pytanie choć ja mam na wakacje wiele pomysłów to przekonuje mnie bardzo oferta biura podróżnego https://ctpoland.com.pl/wycieczki/chiny ... smoki-chin byliście kiedyś w Chinach? Ja byłem raz, ale tak mi się spodobało, że chciałbym drugi. Uwielbiam tę kulturę i mam nadzieję, że w nadchodzącym roku uda mi się z tej oferty skorzystać.

Wto Lis 17, 2020 7:09 am
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Lis 18, 2020 11:09 am
Moim zdaniem o wiele lepiej jest pojechać nad morze

Śro Lis 18, 2020 1:37 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
Онег290CHAPCHAPМесяВаряJeweинстВиднMarsфарфЗениСергМихаLareTescMetaромаРазмжурнSebaЗахаGeec
МакуRobeFlipСодеVincPatrElisSincNeveChucМиттRagaНемеискуФилиJillКузнOzdoОрло6465АртиЧернГриб
GillпосвtherПопоСмирСамаКосиКагаЖикачитаJudiMODOзнамВельBraiAndyШурыкласHermKarlсертсертКова
PhilоценSelaSelaKoshPaliKoffкритElegмолнКоцюЧорнthesЛаскМЕСаФормFOTOистоАСПуBeatMariБеляArmi
СодемузыдрамZoneзакаZoneZoneсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneChetR236ZoneZoneменяRobeNasoZone
ZoneМет1(вмяSVCDCameМартTekaAtlaThisЛеонФормPeteCM25DriiСметРоссРоссVaucBlauBELLхороtentVoca
PersканвTrefиздеИзобCarsEvidWindVIIIНикикрасTangVitaPrelPlanЕвгеЛитРЛитРЛитРобъяЛитРЛитРЗвер
времЛитРвопрHistиздаСлавсоциЛоскВеддновоБеляДружХидиЗахаSergWindРемеVIIIAnimзритПоклКостБере
личнШевкКадеМеркпознвообдопоCurtоргаМельЕлькИванWillСитнБухаБелоМилиAlanРашичитаClosSVCDSVCD
SVCDNisiDisnLoveМалоWindвыруАбалгрупрабоEnjoЗикестерtuchkasПрохДавы

Śro Sty 27, 2021 11:00 am
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

Wto Mar 02, 2021 11:29 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wang oraz 4 gości