Obecny czas: Nie Kwi 18, 2021 12:49 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Gdzie na wakacje? 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Wto Cze 02, 2020 2:32 pm
Post Re: Gdzie na wakacje?
Przyjaciel mi powiedział że powinienem wyjechać na bardzo fajne wczasy do https://www.foxbootcamp.pl .Dzięki takim wczasom schudnie i na pewno odpocznie psychicznie co jest bardzo ważne dla mnie.

Śro Cze 03, 2020 8:50 am
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 29, 2019 4:41 pm
Często podróżowałem w interesach do Nowej Zelandii. Sam szukałem mieszkania. Teraz przy pomocy Internetu można znaleźć odpowiednią opcję. Planet of Hotels pomógł mi znaleźć odpowiednie zakwaterowanie. Tam można znaleźć zakwaterowanie w komfortowych warunkach i po przystępnej cenie. Sama strona nie otrzymuje prowizji. W przypadku jakichkolwiek problemów wsparcie techniczne niezwłocznie rozwiąże wszystkie problemy. Usługa jest dogodna zarówno dla turystyki, jak i podróży służbowych.

Śro Cze 03, 2020 12:17 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Cze 03, 2020 3:53 pm
W obecnej sytuacji panującej na świecie chyba najmądrzej będzie spędzić wakacje w Polsce

Śro Cze 03, 2020 4:55 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pią Paź 04, 2019 10:14 am
Niezupełnie. Myślisz, że w takich miejscach zarazisz się wolniej niż w hotelu? Raczej nie ;) Szczególnie, ze obecnie obiekty przykłądają ogromną wagę do tego aby wszystko było wysterylizowane oraz czyste. Sama raczej za granicę się nie wybieram w tym roku co nie znaczy, ze nie chcę wybrac się w Polskę bo uważam,ze mamy w naszym kraju wiele pięknych miejsc, które dobrze jest zobaczyć...

Polecam szczególnie to spa kujawsko pomorskie - bardzo dobry standard, przepyszna kuchnia i na miejscu możliwosc skorzystania z uslug kosmetycznych. Poza tym jest przepięknie położone w otoczeniu Borów Tucholskich.
Image

Czw Cze 04, 2020 2:27 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Cze 16, 2020 1:01 pm
Miejscowość: Kraków
My się wybieramy grupą kilkunastoosobową na kilkudniową wycieczkę rowerową na mazury. Korzystamy z oferty na wynajem busa w Krakowie z przyczepą rowerową bo nie wszyscy mieli swoje samochody a tym bardziej bagażniki rowerowe. Jak policzyliśmy to ten sposób podróżowania nawet wychodzi taniej. Mamy zamiast aktywnie spędzić 5 dni na rowerach podróżując malowniczymi drogami Warmii i Mazur!

Wto Cze 16, 2020 1:10 pm
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Czw Wrz 19, 2019 10:35 am
Ja w tym roku chciałbym pojechać gdzieś nad wodę na ryby. Już nawet złożyłem się z kumplem na taki https://anmur.eu/Pontony-wedkarskie-turystyczne-c323 profesjonalny ponton wędkarski. Teraz tylko czekamy na odstawę i ruszamy w drogę. Podobno ten ponton to świetna sprawa i mamy zamiar go w tym roku przetestować!

Pią Cze 26, 2020 11:07 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Cze 29, 2020 1:10 pm
W tym roku na wakacje chciałbym się wybrać gdzieś na Mazury. Zawsze miałem na to ochotę, ale nigdy nie było okazji. Może teraz się uda zrealizować marzenia

Pon Cze 29, 2020 1:44 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pią Lip 03, 2020 7:13 am
Wielu moich kumpli w tym roku wyjeżdża na rewelacyjne wakacje. Ja podjąłem decyzje że jak wyjadę na wakacje to na pewno wykupie dobre ubezpieczenie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne .Żona mnie za te decyzje pochwaliła.

Pią Lip 03, 2020 7:22 am
Profil E-mail

Dołączenie: Pią Cze 05, 2020 6:32 am
Jeśli będziecie na wakacjach to beż żadnych problemów możecie skorzystać z bardzo dobrego hotelu https://www.hoteltraffic.pl/wroclaw/ .Sam z tego hotelu korzystam od bardzo dawna.

Pią Lip 10, 2020 8:03 am
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Cze 16, 2020 6:13 pm
Co roku od 10 lat jeździmy do Chorwacji na Murter, to środkowa Dalmacja. Jesteśmy raczej zwolennikami powrotów w miejsca które nam się spodobały. Murter jest wyjątkowo piękny. Niestety w tym roku odpuszczamy - wiadomo Covid. Mieliśmy kontakt z ludźmi z Murteru i turystów jest o połowę mniej niż w poprzednich latach, a ceny apartamentów są dużo niższe. To przykre

Sob Lip 11, 2020 11:00 am
Profil E-mail WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wang oraz 6 gości