Obecny czas: Nie Kwi 18, 2021 1:38 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Zadania domowe 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 19, 2005 1:00 am
Miejscowość: łódzkie
U nas już dziś wielu uczniów nie miało odrobionej pracy domowej - "bo nie wolno zadawać, tak mówili w telewizji".

Czw Gru 20, 2007 3:13 pm
Profil E-mail WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 07, 2005 1:00 am
Miejscowość: Mazury
Ciekawa jestem w jaki sposób uczeń ma się uczyć np. wiersza na pamięć. Na lekcji? W 30-osobowej klasie? Na głos, czy cicho? Absurdy jakieś! A może nauka wierszy na pamięć to ... coś niepotrzebnego???? A uczenie się mapy? Nic dziwnego, że uczniowie w USA nie wiedzą, gdzie leżą poszczególne (większe nawet) państwa świata itp.

Czw Gru 20, 2007 4:35 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 08, 2005 12:00 am
Miejscowość: podkarpackie
Najbardziej to się dziwię temu urzędnikowi ... przed kamerą chciał zaistnieć czy jak ??

Czw Gru 20, 2007 5:19 pm
Profil E-mail WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lip 15, 2005 12:00 am
Miejscowość: Śląsk
A lektury jak będziemy czytali? Na zasadzie "każda pani czyta dzieciom"? Czyli materiał leży odłogiem, a my robimy to, co powinno być utrwalane i zrobione w domu.....

Czw Gru 20, 2007 6:21 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 03, 2006 12:00 am
Najbardziej to się dziwię temu urzędnikowi

Jakiemu urzędnikowi?

Czw Gru 20, 2007 6:40 pm
Awatar użytkownika

Powiedzmy to jasno na razie prawnie zadanie domowe jest obowiązkowe, :?: :idea: :idea:

Czw Gru 20, 2007 6:55 pm
Profil E-mail WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Maj 20, 2003 12:00 am
Miejscowość: Poland
Nie wyobrażam sobie dobrego poziomu nauki bez utrwalania, poszerzania i pogłębainia wiedzy.

Mam wrażenie że część tej wiedzy z powodzeniem można poszerzyć na lekcji. IMHO praca domowa=korepetycje czyli wykładanie większej kasy na to co powinno być bezpłatne. Weźmy lekcje jezyków obcych przecież to ściema, bez korków nikt się w szkole niczego nie nauczy.
erina napisał(a):
Wielu uczniów, aby osiągniąć pozytywne wyniki w nauce musi włożyć dużo pracy, właśnie w domu. W przeciwnym razie będziemy mieć wtórny analfabetyzm. Panie rzeczniku tego chcemy???

Wiesz mam córkę w LO i z matmy jestem noga nieraz klasa prosi kobietę żeby powtórzyła materiał bo nic nie czają, co im po samotnym wertowaniu ksiązki w domu.

Nie mówię że wsio powinno być robione na lekcji, ale tłumaczenie typu sorry ale w gimnazjum tak się uczy jak się uczy a teraz trzeba to nadrobić jest z deczka głupim tłumaczeniem. Nie wiem może mniejsze klasy, może powrót do 4 letniego LO coś by tu zmieniły, ale 20 zadań z matmy na nastepny dzień też mało tu wnosi.

Żeby potem nie było
http://truelike00111.wrzuta.pl/audio/gu ... destruktor

Czw Gru 20, 2007 7:19 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 03, 2006 12:00 am
Awmat, ten "rzecznik" to nie żaden urząd. Ten pan się sam powołał.

Czw Gru 20, 2007 9:13 pm
Awatar użytkownika

Niestety nie wiedziałam , myślałam ... więc nie ma problemu.

Czw Gru 20, 2007 9:16 pm
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
Post Re: Zadania domowe
боль278.7CHAPCHAPДнепThunПушкплясКучиIndiЖильMichXVIIПушкимен6980ShogИллюБелоВослВиктврачLove
BurdИванMileпролPhilAccaсоздЗоноCamdPureLuciContМагаГорбЧукоПетрПоваIshaAdidIrenКитаJackорга
SpicНелюYoshвузоинстКресYangMikeJohnСоде«макELEGСингКонеClasFranFredJohaLinwАстрPushсертЕршо
ГилмChanWeniLastЛандVentзамкLiliCircPaliотноЗемлNikiXVIIXVIIучасИллюпобеИллюJeweлекцPrakLiam
ElisсовеАпушZoneПЗЛ-ZoneZoneсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneменя02-1ZoneZoneChetJennZoneZone
ZoneклейхоромесяMaerбордSamsAtlaпотоJeweЛениMohaT203АртиXVIIРоссРоссCOMMLanzTOYOпатинаруBlue
PersинстTrefиспопредSmobКитаChevпостСквокубиDeLoMoteBataупакаппаГиясуголЛитРЛитРкаждshirАлек
ЛитРЛитРШманЭфеннаркБиллТарнКазаTherинстНикотеатFedeМГорInsiKulmстудШевя(ИнсМаксChriКогаСоде
кульРомаГригDaviСтолВерш112xtheoDeseКрюкPaulМикуEditСивоСодетворДаниКожуTuesШориБарбмесямеся
месяBifeAlexЗелеPaulсообПослТунипсихпланCambVIIIFrantuchkasБунедруз

Śro Sty 27, 2021 10:51 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wang oraz 7 gości